Na Mezinárodní den rodiny v úterý 15. 5. 2018 v čase 9 – 18:30 ožije náměstí Míru velkým jarním bazarem s hvězdným hereckým obsazením a vystoupením kytaristy Jakuba Ondry a Štěpána Krtičky.

  Dobročinný bazar Letního domu 2017 - doprovodný program Organizace Letní dům pomáhající rodinám v krizi oslaví tento den živou hudbou, kvalitním občerstvením a hlavně nabídkou rozmanitých módních kousků, knih a dalších věcí do domácnosti. Do bazaru věnovali své věci i známé tváře – herečky Denisa Pfauserová, Anička Polívková, Patricie Solaříková, Šárka Vaculíková, Kristýna Kociánová, Štěpánka Fingerhutová, Tereza Vítů a herci Milan Peroutka, Tomáš Dastlík, Michal Kern a patron Letního domu Petr Vacek. A mnozí z nich se bazaru aktivně zúčastní v roli prodávajících.

  Dobročinný bazar Letního domu podporují i herci a herečkyDobročinný bazar Letního domu 2018 - leták „Výtěžek z bazaru napomůže k pozitivním změnám v 28 rodinách. A navíc recyklace zboží prospívá životnímu prostředí! O důvod navíc, proč být při tom,“ zve na bazar Martina Veselá z Letního domu.

  Tuto charitativní akci můžete podpořit svojí návštěvou a/nebo zakoupením vždy jedinečných Císařových nových šatů. Děkujeme všem, kteří se do sbírky věcí zapojují.

  Více info na www.letnidum.cz


  Letní dům Letní dům je neziskovou organizací, která již přes dvacet let profesionálně pomáhá dětem bez stabilního rodinného zázemí.

  www.letnidum.cz

  Odkaz na Císařovy nové šaty: https://www.darujme.cz/projekt/1200908

  Autor