Smysluplné trávení volného času je neoddělitelnou součástí výchovy dětí a mládeže. Ta musí stát na třech pilířích – rodina, škola, volný čas. Všem třem těmto oblastem je třeba věnovat pozornost.

  Pokud jeden z pilířů nestojí na pevných základech, zdravému rozvoji dítěte něco chybí.

  Volný čas není nuda - Veletrh neziskovek pro děti a mládež na Vysočině (2017) Pro organizace, které pracují s dětmi a mládeží v jejich volném čase je určen již tradiční veletrh volnočasových aktivit VOLNÝ ČAS NENÍ NUDA.

  Volný čas není nuda - Veletrh neziskovek pro děti a mládež na Vysočině (2017) „Naším cílem je ukázat rodičům a dětem širokou škálu možností, jak trávit volný čas. Děti si mohou vyzkoušet nejrůznější aktivity a zároveň se rovnou mohou zeptat představitelů jednotlivých organizací na podrobnosti. Chceme rodičům usnadnit rozhodování a především jim ukázat, že jejich děti mohou trávit volný čas smysluplně.“ přibližuje za organizátory předseda Rady dětí a mládeže kraje Vysočina Jan Burda. A dodává: „Pro všechny organizace pracující s dětmi na nekomerčním základě je účast bezplatná.“

  Veletrh se uskuteční ve všech okresních městech Vysočiny.

  Konkrétně:
  Volný čas není nuda - Veletrh neziskovek pro děti a mládež na Vysočině (2017) • 2. září v Pelhřimově u IV. Základní školy
  • 6. září v Jihlavě na Masarykově náměstí
  • 7. září v Havlíčkově Brodě v paku Budoucnost
  • 8. září v Třebíči na Podzámecké nivě
  • 14. září ve Žďáře nad Sázavou na Farských humnech

  Volný čas není nuda - Veletrh neziskovek pro děti a mládež na Vysočině (2017) Prezentovat se mohou všechny organizace. Je však potřeba se na akci registrovat.

  Volný čas není nuda - Veletrh neziskovek pro děti a mládež na Vysočině (2017)Veškeré informace najdou zájemci na webu www.volnycas-vysocina.cz v sekci „pro organizace“.

  Více informací: Jan Burda, 777 750 131, info@rdmkv.cz

  Autor