Jak se dá s EYCA kartou ušetřit? S vaší kartičkou můžete totiž za příznivějších podmínek navštívit spoustu zajímavých míst doma i ve světě a také se výhodně na cestování pojistit.

  Slevy na plavecké bazény a aquaparky

  Se Členskou kartou teď můžete v létě navštívit například řadu bazénů a aquaparků. Jupí, koupačka! Stačí si jen vybrat 🙂

  Česká Lípa, Chrudim, Vodní svět Kolín, Bazén Liberec, Babylon Liberec, Jablonec, Jilemnice, Moravské Budějovice, Němčičky, Pardubice, Pelhřimov, Turnov Maškova zahrada, Turnov Výšinka, Únanov, Žďár.

  Snížené vstupné do zooparků a dinoparků

  Slevu můžete využít také hned na řadu zooparků a dinosauřích parků. Držitelé karet EYCA do 26 let mohou využít slevu ze vstupného, takže vzhůru za poznáváním a vzděláváním a u pokladny si s vaší členskou kartou směle řekněte o snížené vstupné!

  • Zooparky: Brno, Jihlava, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Vyškov.
  • DinoParky: Dinopark v Praze, Liberci, Vyškově a OstravěLevné jízdenky s REGIOJET / STUDENT AGENCYSleva 15 % na mezinárodní autobusové jízdenky, 10 % na všechny mezinárodní vlakové jízdenky na trasách Praha–Košice, Praha–Bratislava či Praha–Vídeň (a zpět)*, zlevněné letenky a jazykové pobyty v zahraničí. Dále SA poskytuje slevu 10 % z transakčního poplatku na Au pair v USA a Evropě, slevu 20 % na průvodce a mapy, slevu 1 500 Kč na studijní pobyty v zahraničí v rámci programu High School a 10% slevu z transakčního poplatku za vízum. Detail slevy zde.

   * Sleva na lístky je poskytnuta do všech měst na trati za předpokladu, že cestující na dané trase překročí hranice, t. j. z českého města do slovenského/rakouského nebo naopak.

   Snížené vstupné na památky ve správě NPÚ

   Neváhejte také navštívit velké množství nemovitých památek, které spravuje Národní památkový ústav (NPÚ). Jedná se o různé kulturně-historické objekty v majetku státu, z nichž většina je přístupná veřejnosti. Držitelé karet EYCA do 26 let mohou využít slevu ze vstupného 30%, takže vzhůru za poznáváním a vzděláváním a u pokladny si s vaší členskou kartou směle řekněte o snížené vstupné!

   Možnosti dalších slev s EYCA kartou

  Autor