Netušíš, o co jde? Indiáni z Točníku je víkendová akce pro veřejnost, během níž má Liga lesní moudrosti možnost ukázat svou činnost, tedy to, co nás baví a co to Liga vlastně je.

  Indiáni z Točníku 2017

  Indiáni z Točníku 2017

  Akce se koná o víkendu 14.–16. 9. 2018 na hradě Točník kousek od Berouna a je zaměřena hlavně na rodiny s dětmi, které si mohou na stanovištích vyzkoušet různé dovednosti. Stanoviště jsou inspirována Stoupáním na horu ( www.stoupaninahoru.cz). Každá aktivita se nějak vztahuje buď k činům vybraným do této hry, nebo k činům ze Svitku březové kůry. Za splnění určitého limitu získávají bod a za určitý počet bodů mohou získat odměnu.

  Hlavním cílem akce je dát o sobě vědět, ukázat světu, že je tu možnost trávit čas v přírodě a užít si ho naplno. Něco se naučit, něco si vyzkoušet a něco prožít.

  Indiáni z Točníku 2017 Druhým, neméně podstatným cílem, je nabídnout trochu jiný víkend našim „ligovým“ členům, kteří se mohou víc vzájemně poznat. V sobotu večer nás čeká doprovodný program jen pro naše pomocníky – koncert kapely Kapišto!

  Čas programu pro veřejnost: sobota 10:00-17:00, neděle 10:00-15:00.
  Doprava vlakem či autobusem: Buď vlakem do Praskoles nebo Hořovic a pak pěšky (cca 6 km), nebo autobusem přímo do obce Točník. Vlak jezdí častěji, autobus až na místo.