Od 5. do 11. srpna proběhl v Roztokách u Prahy 36. letní sraz tomíků. I přes opravdu velké a úmorné vedro, které začátkem srpna panovalo, si všechny oddíly týdenní pobyt ve Středočeském kraji užily…

    Letní sraz tomíků 2018 TOM Nezmaři z Bílovce, TOM Sojčata ze Žitenic, TOM Hroši z Chodova, TOM Lysáci z Malenovic, TOM Kamzík z Boršic, TOM Azimut z Napajedel a TOM Myšáci z Kelče – na všechny čekal bohatý program.

    Letní sraz tomíků 2018 Úvodní velká hra po Roztokách, exkurze do historické čističky odpadních vod v Praze – Bubenči, prohlídka zámku a zámeckého parku ve Veltrusech, sjíždění slalomového kanálu na raftech, návštěva ZOO v Praze-Troji, koupání v Kralupech či Libčicích, večerní promítání filmů, pojízdná hvězdárna, Letní sraz tomíků 2018soutěž Roztoky hledají talent, koncert Michala Horáka, noční hra v Tichém údolí atd. Slova chvály se snesla nejen na organizátory srazu, ale i na kuchařku a její pomocnice.

    Letní sraz tomíků 2018 Všem zúčastněným děkujeme za prima atmosféru a podařený týden. Na 37. ročník se příští rok vypravíme k Hrochům do Chodova.

    (za)

    Asociace TOM