Během týdne od pondělí 10. do pátku 14. září, můžete potkat na náměstích, v parcích, v metru a na dalších frekventovaných místech mladé dobrovolníky s tykadly, křidélky a lucerničkami.

  Sbírku pro Světlušku podpořili na mnoha místech tomíci (TOM Tuři Olomouc)Sbírku pro Světlušku podpořili na mnoha místech tomíci (TOM Dakoti a TOM Chippewa, Česká Lípa) Světlušky. Mezi nimi je mnoho tomíků. Pomáhají Nadačnímu fondu Českého rozhlasu prodávat sbírkové předměty (svítící náramky, píšťalky, tykadla, zubní kartáčky a další).

  TOM Oftalmo Brno, TOM Rokytná Brno, TOM Pawnee Bystřice pod Hostýnem, TOM Chippewa Česká Lípa, TOM Dakoti Česká Lípa, TOM Zálesák Hlučín, TOM Tuři Olomouc, TOM Kadao Opava, TOM 1490 Otrokovice, TOM Robinsoni Poděbrady, TOM S.T.A.N. Praha, TOM Práčata Rapšach, TOM Maracaibo Třinec, TOM Veverk Brandýs nad Labem a TOM Zlaté šípy Valašské Meziříčí – to jsou oddíly, které se tento rok na sbírce podílejí.

  Sbírku pro Světlušku podpořili na mnoha místech tomíci (TOM Dakoti, Česká Lípa)Sbírku pro Světlušku podpořili na mnoha místech tomíci (TOM Chippewa, Česká Lípa)

  Díky všem tomíkům a lidem, kteří do sbírky přispěli.

  Anežka Klabanová, TOM Robinsoni, Poděbrady

  Sbírku pro Světlušku podpořili na mnoha místech tomíci (TOM Chippewa, Česká Lípa)Sbírku pro Světlušku podpořili na mnoha místech tomíci (TOM Kadao, Opava)Sbírku pro Světlušku podpořili na mnoha místech tomíci (TOM Kadao, Opava)