Slavnostní zahájení ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky se blíží, a proto se sešli ti, co se podílejí na její organizaci.

  Společně hodnotili, co se dosud podařilo, ale hlavně vymýšleli, jak 27. ročník ankety Zlatý Ámos ještě vylepšit. Uskuteční se totiž v době, kdy si budeme připomínat 350 let od úmrtí Jana Amose Komenského.

  Žáci a studenti budou moci své učitele a učitelky přihlásit od 5. října do 31. prosince 2019. Popsat jejich vlastnosti či příhodu s nimi prožitou nebude určitě nic těžkého. Součástí přihlášky je však i stovka podpisů těch, kteří s nominací souhlasí. Ale zkušenosti posledních let ukazují, že ani to nebývá problém. Všechny potřebné informace najdete na www.zlatyamos.cz

  Jestliže ve svém okolí máte oblíbeného učitele či oblíbenou učitelku, určitě je do nového ročníku ankety přihlaste. Možná právě ve vaší škole učí budoucí Zlatý Ámos.

  Slavnostní zahájení 27. ročníku ankety Zlatý Ámos se uskuteční v úterý 8. října 2019 od 11 hodin v Národním pedagogickém muzeu v Praze.

  Pravidla ankety, jak přihlásit do soutěže oblíbeného učitele, najdete zde:
  http://www.zlatyamos.cz/statut-ankety

  www.zlatyamos.cz

  Autor