25. herní výstava HRY A HLAVOLAMY, která se uskuteční v září 2019 opět zve žáky a studenty škol, celé třídy, i další dětské kolektivy do krásných historických prostor Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze.

  25. herní výstava HRY A HLAVOLAMY v září 2019 opět v Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze Termín: středa 25. září – sobota 28. září 2019
  Místo: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
  Web: www.HryaHlavolamy.cz/vystava

  Formulář pro registraci skupin: REGISTRACE SKUPIN

  Na co se můžete letos těšit?

  PROGRAM PRO ŠKOLNÍ SKUPINY

  HLAVOLAMOVÝ WORKSHOP – pro celé třídy je opět připraven hlavolamový workshop, kde se seznámí s řadou hlavolamů a osobně si je pod vedením instruktora vyzkouší a budou si tak moci otestovat svůj hlavolamový talent. Pro školy bude probíhat ve středu, čtvrtek a v pátek. Délka cca 45 minut.

  HERNA společenských, deskových a karetních her – pod vedením herních instruktorů se děti seznámí se stovkami her a mohou si je na místě zahrát.

  VÝSTAVA hlavolamů – rozsáhlá sbírka nejrůznějších mechanických hlavolamů s popisy.. Zajímavostí bude nejstarší model Ježka v kleci.

  SCIENCE SHOW – Vždy několikrát za dopoledne proběhne za vhodného počasí na nádvoří science show – vstup je zdarma. Bude na nádvoří k vidění ve středu a ve čtvrtek.

  PŘEDNÁŠKA KOUZLA MATEMATIKY – Netradiční pohled na neobvyklé matematické problémy, úvod do řešení hlavolamů. Probíhají ve středu a čtvrtek dopoledne – nutná rezervace pomocí formuláře níže.

  SLEVY A AKČNÍ NABÍDKY PRO ŠKOLY – VYSTAVOVATELÉ MAJÍ PRO ŠKOLY NACHYSTANÉ NEJRŮZNĚJŠÍ SLEVY A VÝHODNÉ NABÍDKY.

  Celková délka programu je cca 2 – 3 hodiny v závislosti na domluvených programech.

  Workshopy pro školy se uskuteční ve všední dny – středa, čtvrtek a pátek dopoledne. Je třeba se předem hlásit a domluvit s našimi koordinátory čas, aby pro vás byla návštěva co nejkomfortnější.

  25. herní výstava HRY A HLAVOLAMY v září 2019 opět v Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze Vstupné na výstavu pro děti:
  – jen výstava: 75 Kč
  – hlavolamový workshop (st-pá)+ 25 Kč
  – přednáška Kouzla matematiky (st, čt) + 25 Kč
  – dospělý doprovod zdarma

  Pro skupiny a družiny, které dorazí ve středu, ve čtvrtek či v pátek mezi 14. -17. hodinou máme speciální ceny!

  Formulář pro registraci skupin je zde.

  Autor