Dosáhli jsme počtu 500 Himálajských patronů; nevadí, když budeme mít patronů i více, máme vizi do budoucna…

  Brontosauři v Himálajích oslavili dosažení 500 Himálajských patronů v Pražském Divadle Venuše ve Švehlovce Dosáhli jsme vysněného cíle – 500 Himálajských patronů. Moc děkujeme všem, kteří se zapojili, zeptali se někoho v okolí a popřípadě sdíleli na Facebooku naše výzvy. Díky, že jste nám dali důvěru a za společné zážitky z pomoci v Malém Tibetu.

  Čekali jsme, že posledních 50 patronů budeme nabírat nejméně měsíc – od poloviny října do oslavy v polovině listopadu. Za jediný týden jsme však měli 85 himálajských patronů! Takový zájem nás překvapil, v předchozích letech jsme získali třeba jen 50 Himálajských patronů za celý rok. V tomto případě 130 za dva týdny a již 225 za tento rok!

  Některé lidi asi přilákala možnost být v naší první pětistovce. Už o nás hodně slyšeli a teď jim přišlo, že je to ideální moment.
  Paní Věra přišla domů s radostnou zprávou, že se stala Himálajským patronem. První potkala snachu, která ji však usadila tím, že ona už je patronem celý rok…
  Štěpánka zase kvůli Himálajskému patronství odhlásila Netflix! Získali jsme také nejmladšího Himálajského patrona – osmiletého Otu, který se rozhodl ze svého kapesného odkládat 50 Kč měsíčně.

  Oslava pro patrony

  Brontosauři v Himálajích oslavili dosažení 500 Himálajských patronů v Pražském Divadle Venuše ve Švehlovce Brontosauři v Himálajích oslavili dosažení 500 Himálajských patronů v Pražském Divadle Venuše ve Švehlovce. V průběhu večera se zavzpomínalo na začátky, první divoké pokusy a první úspěchy a také na společné výsledky.
  V průběhu akce zazpíval zpěvák z Malého Tibetu Faisal a Hudební skupina Vesna vedená Patricií Fuxovou. Na konci programu byl představen hudební videoklip Nezapomeň, který skupina Vesna darovala Brontosaurům v Himálajích k dosažení 500 Himálajských patronů.

  „Byl jsem rád, že jsem mohl představit Honzu Zemena,“ říká ředitel Brontosaurů v Himálajích Jiří Sázel. „Honza dělal koordinátora dobrovolníků, když jsem jel poprvé do Malého Tibetu, a jeho nadšení a upřímná vážnost pro pomoc tamním obyvatelům ve mně vyvolala pocit, že to chci dělat taky. Mohl jsem taky zavzpomínat na příběhy z našich počátků, které jsem ještě niky veřejně nevyprávěl.“
  Brontosauři v Himálajích oslavili dosažení 500 Himálajských patronů v Pražském Divadle Venuše ve Švehlovce Všichni Himálajští patroni dostali na oslavě speciální děkovnou šálu z Malého Tibetu „khatag“ a knihu, kterou napsali obyvatelé Malého Tibetu.

  Děkujeme, že jsme v tom společně, že nám záleží na dobré budoucnosti lidí z Malého Tibetu.
  Díky za společné začátky a těšíme se na budoucí zážitky…

  www.brontosaurivhimalajich.cz

  Autoři