Konference (Naše) veřejnoprávní média proběhla v úterý 3. 12. 2019 v pražském DOXu.

  Hlavní dopolední panelové debaty najdete na videozáznamu zde:

  Jeden svět na školách pořádá (nejen) pro vyučující základních a středních škol konferenci k mediálnímu vzdělávání s názvem (Naše) veřejnoprávní média a jejich role v naší společnosti.

  Z programu konference:
  od 9.10 hod.
  Konference (Naše) veřejnoprávní média (JSNS, Člověk v tísni, 3. 12. 2019) Panelová debata PŘEDSTAVUJEME NAŠE VEŘEJNOPRÁVNÍ MÉDIA,
  moderuje Eliška Mainclová (JSNS).
  Hosty panelové debaty budou: Radka Matesová Marková, šéfredaktorka zpravodajství České tiskové kanceláře (ČTK), Petr Šabata, šéfredaktor Českého rozhlasu Plus a Jakub Železný, novinář a rozhlasový a televizní moderátor.

  od 10.50 hod.
  Panelová debata ROLE VEŘEJNOPRÁVNÍCH MÉDIÍ V NAŠÍ SPOLEČNOSTI,
  moderuje Tereza Engelová (HlídacíPes.org)
  Hosty panelové debaty budou: Angelika Bazalová, novinářka, dramaturgyně a od roku 2019 také členka Rady České tiskové kanceláře; Jakub Macek, v současné době působí jako vedoucí Katedry mediálních studií a žurnalistiky na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně; Robert Čásenský, novinář a komentátor, šéfredaktor a majitel reportážně investigativního magazínu Reportér; Tomáš Trampota, postgraduálně studoval na Katedře mediálních studií Fakulty sociálních věd UK, mj. člen poradního kolegia generálního ředitele České televize.

  Více o přednášejících v programu konference:

  https://www.jsns.cz/vzdelavani-vyucujicich/konference

  Více o konferenci najdete také v článku:

  http://www.adam.cz/clanek-2019110073-konference-nase-verejnopravni-media-bude-i-online.html

  Autor