Únor přináší další tradiční akci Hodiny H. Podtitulek letošního ročníku akce Čokoládová hodina zní „sobota plná čokolády“.

    Čokoládová hodina 2020 v Pelhřimově s Hodinou H Hodina H připravila další ročník této tradiční akce a tentokrát se bude konat přímo v sídle Hodiny H v Hrnčířské ulici v Pelhřimově. Zavítat na sobotu plnou čokolády můžete 15. 2. 2020 od 10 do 17 hodin.

    Těšit se můžete na oblíbenou čokoládovou fontánu, výrobky Fair Bio, dobroty z pelhřimovského obchůdku Káva-čaj Pehřimov, čokoládové pochoutky ze Seniorpointu Pelhřimov Hodiny H, lahodný horký polibek, čokoládu Navaro i s čoko-modelínou, valentýnský čoko-koutek, čokoládové dobroty z Německa, Španělska, Itálie, Francie, i Tanzanie a čokolády z celého světa. A děti se také nebudou nudit. Právě pro ně budou připraveny aktivity jako výroba čokoládového slizu, čokoládové tvoření, malování čokoládou, čokoládový mini-chef, hry, hádanky a čokoládová věda. Zároveň uvidíte výtvory dětí pelhřimovských školek a škol, které se zapojily do čokoládového tvoření na papíře. Určitě i letos proběhne soutěž o nejlepší čoko-dobrotu.

    Přímo na akci můžete potkat dobrovolníky z Francie, kteří přijeli do pelhřimovské Hodiny H na jeden měsíc na dobrovolnické aktivity v rámci Evropského sboru solidarity. Mladí lidé z Francie v průběhu svého pobytu pomáhají v Hodině H připravovat celou čokoládovou akci a mimo jiné jezdí i do místních i okolních školek, škol, organizací, kde mají aktivity pro děti a mládež a zároveň poznávají Pelhřimov a náš Kraj Vysočina.

    Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.