Evropské setkání mládeže EYE2020 ve Štrasburku v pátek 29. a sobotu 30. května. Potká se na něm v Evropském parlamentu skoro devět tisíc mladých lidí z celé Evropy.

  Jestli je vám mezi 16 a 30 lety, můžete být mezi nimi. Registrujte se co nejdříve. Pokud jste starší, pošlete tohle pozvání alespoň dál. 😉

  O čem setkání bude?

  Pod anglickou zkratkou EYE (European Youth Event) se jednak skrývá příležitost potkat se se zajímavými lidmi a diskutovat s politiky i odborníky, ale taky formulovat své představy o tom, kam se má Evropa do budoucna ubírat. Řešit se bude ochrana životního prostředí, zdraví, vzdělávání, udržitelný rozvoj, brexit, migrace a celá řada otázek souvisejících s digitalizací. Podívejte se na program. Tentokrát budou jeho součástí i dva workshopy organizované za jsmespolu.eu, kde budeme – možná i s vámi?! – plánovat další společné aktivity a promýšlet, jak lépe informovat o EU.

  Setkání EYE je opravdu jedinečné a navíc zábava. Posuďte sami z toho, co nám řekli někteří čeští účastníci minulého ročníku: Jan Lukačevič, František Ficek, Lucie Hegerová a Daniela Šaldová, Kateřina Hošková a Ksenia Sandryukhina.

  Jak se přihlásit?

  Na EYE2020 se můžete přihlásit, pokud vám je 16 až 30 let.

  Zaregistrovat se můžete do 29. února 2020.

  Nemůžete ale jet úplně na vlastní pěst, musíte dát dohromady skupinu minimálně deseti osob (klidně z různých zemí EU). Registrace stačí jedna, udělá ji „vedoucí“ vaší skupiny. Přesná pravidla si přečtěte zde. Na nic nečekejte, už máme skoro plno!

  Vstup na akci je pro všechny registrované účastníky zdarma, ale jízdné, ubytování a stravu si musíte hradit sami, případně se domluvit ve své organizaci, škole a podobně.

  Jdeme do toho, chci zapsat naši skupinu!

  Jeli byste fakt rádi, ale nemáte desetičlennou skupinu? Zkuste své štěstí v FB skupině jsmespolu.eu, jejímž prostřednictvím se můžete spojit i s Kačkou z Kanceláře EP v ČR, která vás možná dokáže propojit s dalšími lidmi. Nebo se připojte k FB skupině EYE.

  #EYE2020

  jsmespolu.eu