Ukliďme svět, ukliďme Česko organizuje začátkem dubna opět dobrovolnické úklidy přírody. Přidáte se?

  Registrace nám kvetou na úklidové mapě samy od sebe už od začátku roku (nyní již přes 550 akcí registrovaných!). Vlak je rozjetý, pojďme společně vytvořit hnutí, co naše zem ještě nezažila! Třeba nakonec skutečně pohneme i celou společností směrem k čisté přírodě bez zbytečných odpadků. Tenhle zázrak není ze dne na den, ale máme na něj!

  Jak to bude letos probíhat?

  Ukliďme Česko: Půjdete s námi přepsat loňské rekordy? Hlavní termín je 4. 4. 2020 Hlavní termín je 4. 4. 2020 a podzimní mezinárodní 19. 9., ale není nutné se jej striktně držet (hlavně školy běžně uklízí přes týden). Registraci úklidové akce už znáte a čím dříve akci zaregistrujete, tím budete mít větší šanci nabrat dobrovolníky zvenčí.

  Podívejte se na videopozvánku.

  Pro opakované akce máme letos novinku – hromadný účet organizátora – stačí si zaslat „zapomenuté heslo“ na email, který jste použili k minulé akci jako kontaktní a přijdou Vám nové přihlašovací údaje. Pod těmi se už dostanete do účtu, kde vidíte všechny akce proběhlé a plánované. Šikovné je tlačítko „duplikovat akci“ – to Vám vytvoří kopii vaší vybrané proběhlé akce. Můžete pak již jen upravit detaily a je to.

  Budete potřebovat pomoci s rukavicemi a pytli?

  Kdo si ušetřil z minulé akce, má výhodu, kdo ne, podpoříme Vás, jak budeme moci. Můžete si vyplnit od 2.3. do 21.3. žádost o balík (záložka v profilu registrované akce). Jako vždy je třeba vyplnit počty pomůcek a adresu k doručení s telefonem pro kurýra. Balíky by měly všechny dorazit do konce března, tedy nejpozději do 31.3..

  Nezapomeňte na report

  Je pro nás velmi důležité sbírat statistiky, motivovat úspěšnými příklady, je také potřeba se pochlubit „nevěřícím Tomášům“, že to jde, když se chce. Budeme rádi, když nám v tom pomůžete, posuneme Vaše úspěchy do médií a kam to jen půjde.

  Dotazy, technické problémy,..

  Nebojte se zeptat!

  www.uklidmecesko.cz

  Související:
  http://www.adam.cz/clanek-2020020058-zapojte-se-do-velkeho-jarniho-uklidu-ceska.html