Uděláme všechno, aby všech téměř 40 workcampů v Česku proběhlo. Ale sami to nezvládneme. Potřebujeme nadšené a motivované leadery, kteří je povedou.

  Tak si vyzkoušej roli vedoucí/ho v dobrovolnické skupině, pomoz místní komunitě a udělej krok vpřed ve vlastním osobnostním rozvoji. Před samotným workcampem projdeš naším školením, na kterém tě zábavnou formou připravíme na to, co tě čeká.

  Předpokládáme, že ani ty nemáš křišťálovou kouli a nedokážeš tak říct, jak to všechno v létě bude. Pokud ji ale náhodou máš, dáme za ni měšec zlaťáků. Ať už tak nebo tak, pravděpodobně nechceš sedět celé léto doma, a naopak máš chuť přiložit někde ruku k dílu.

  S jistotou můžeme říct to, že uděláme všechno, aby všech téměř 40 workcampů v Čechách proběhlo. Ale sami to nezvládneme.
  Potřebujeme totiž nadšené a motivované leadery, kteří workcampy v Česku povedou. Tedy tebe.

  Máš za sebou osobní zkušenost z workcampu, nebo chceš letos v létě prostě zkusit něco nového? Vedením workcampu pomůžeš místní komunitě, přírodě, památkám či druhým lidem, obohatíš sebe a osvojíš si různé dovednosti, třeba leadership. Staň se vedoucí/m workcampu.

  Pro roli vedoucí/ho potřebuješ základní proškolení. Ještě teď na jaře si můžeš vybrat ze dvou termínů:

  15.–17. května v Nymburce. Školení začíná v pátek v 18:00 a končí v neděli v 15:00.
  12.–14. června v Nymburce. Školení začíná v pátek v 18:00 a končí v neděli v 15:00.

  Váháš, jestli se na školení přihlásit, neboť se obáváš, že situace v těchto termínech školení ještě nedovolí? My to také nevíme, a tak jen doufáme, že školení se uskuteční dle plánu. Kdyby tomu bylo jinak, jsme připraveni školení po domluvě se všemi přihlášenými přesunout na jiný termín, který bude tobě i ostatním vyhovovat.

  Nebo ti v přihlášení brání představa, že workcampy nakonec vůbec nebudou moci proběhnout? Věz, že pokud se proškolíš letos, můžeš vést workcamp i příští rok bez dalšího proškolení.

  Přečti si vše o tom, co ti vedení workcampu přinese, co obnáší a jak se přihlásit:
  https://www.inexsda.cz/aktivity/workcampy-v-ceske-republice/vedouci-workcampu/