Ahoj holky a kluci, určitě si teď říkáte, co to vlastně ten internetový turistický závod je? Tak my vám to rády povíme.

  Tomíci si v době koronavirové připravili turistický závod přes internet Jak si asi všichni víte, klasické turistické závody se běžně konají venku v přírodě a s kamarády. Bohužel kvůli vyhlášené karanténě se naše závody nemohly uskutečnit, což je nám všem moc líto. Nechtěly jsme ale zahálet, a tak jsme si alespoň zazávodily virtuálně přes internet. Sice jsme nemohly oběhnout trať, plížit se, házet míčkem nebo vázat uzly a orientovat mapu, ale v testových otázkách jsme si to rozdaly. Samozřejmě jsme nezávodily jen my dvě mezi sebou.

  Tomíci si v době koronavirové připravili turistický závod přes internet Zapojilo se spousta oddílů z celé České republiky, ale zároveň i ti, co s námi běžně nezávodí.

  Poznat 12 hradů a zámků, 15 značek a 6 dřevin není vždy jednoduché, ale přesto se našlo hodně dětí a dospělých, kteří měli všechno správně, tím pádem u nich rozhodoval čas vyplnění testových otázek.

  www.turisticky-zavod.cz

  Tomíci si v době koronavirové připravili turistický závod přes internet Díky ohlasům máme v plánu uspořádat další kola internetového turistického závodu. Tak doufáme, že se zapojíte i vy!

  Za pořadatelský tým – Klára Buncová, TOM Vltavský paprsek, Kralupy a Andrea Fúsková, TOM Stopaři, Mikulášovice

  Statistiky:
  1. závod – 188 závodníků z 28 oddílů
  2. závod – 216 závodníků z 33 oddílů

  Samotný virtuální závod a také výsledkové listiny naleznete na www.turisticky-zavod.cz