Navzdory současné situaci, která nám nedovoluje uskutečnit některé plánované akce, pokračuje spolek Letní dům v práci.

  Jak funguje Letní dům v době rouškové... Učíme se pracovat s informačními technologiemi – využíváme v kontaktu s našimi klienty sociální sítě a telefony.

  Stěhování
  Měsíc duben však poznamenává život Letního domu ještě jednou významnou změnou. A zdá se, že změnou pozitivní. Potřebné informace, týkající se této změny odběratelům našeho newsletteru včas oznámíme. Jak vidíte z fotografií, přípravy na stěhování Letního domu jsou v plném proudu.

  Letní dům letos kvůli koronaviru ruší tradiční jarní benefiční bazar S ohledem na současnou situaci Letní dům letos neuspořádá tradiční Dobročinný bazar. Podle vývoje situace však počítáme v měsíci květnu nebo červnu s menšími akcemi podobného charakteru.

  Letošní velikonoce jsou pro většinu z nás naprosto jiné. Zcela určitě jiné budou pro děti z dětských domovů, které se o velikonocích vydávaly na pobyt uspořádaný Letním domem.

  Děkujeme Vám za Vaši podporu. V naší práci můžeme pokračovat v těchto dnech i díky Vám. Podpořit naši práci nejen s dětmi z dětských domovů, ale i s dětmi v rodinách nacházejících se v současnosti ve velmi tíživé situaci a v rodinách pěstounů můžete prostřednictvím Darujme.cz (https://www.darujme.cz/projekt/137)

  Navzdory mimořádné situaci Vám chceme popřát vždy dostatek důvodů k radosti a hodně sil k překonávání obtíží. Ať tyto velikonoce jsou pro Vás svátkem obrozené a naplněné naděje.

  Za Letní dům
  Jan Bárta

  www.letnidum.cz

  #koronavirus