Kampaň Do práce na kole bude díky Hodině H a Místní akční skupině Šipka již podruhé probíhat také v Pelhřimově.

  Kampaň Do práce na kole už podruhé v Pelhřimově (detail letáku) Velký dík patří i lokálním partnerům, kteří připravují akce na triko a ceny. A jestli se ještě rozhodujete, zda se zaregistrovat, je tady pár novinek! Čas na registraci je do konce dubna.

  Pokud se neobjeví nic nepředvídatelného, výzva Do práce na kole proběhne dle plánu v květnu. Pro všechny, kteří musí dojíždět do práce, se kolo, chůze nebo běh aktuálně jeví jako nejlepší způsob dopravy po městě.

  Myslí se i na ty z vás, kteří budou muset v květnu zůstat doma. Chystá se proto možnost zaznamenávat si procházky, domácí cvičení nebo meditace a jiný zdravotní pohyb či duševní hygienu. Zdravý pohyb i odpočatá mysl, jedna z rovin Do práce na kole, jsou totiž zásadní a navíc pomáhají proti trudomyslnosti!

  A jak nyní s týmy? Je v pořádku, pokud v rámci vašeho týmu někdo do práce dojíždět bude a někdo ne (a cvičí doma nebo venku). Na výslednou pravidelnost to nebude mít vliv.

  V Pelhřimově děkujeme za podporu subjektům: Velosport Valenta, Beachwell, Stampi, Pahorek, Mléčné lahůdky Pelhřimov a Město Pelhřimov. Hlavní cenu do kategorie pravidelnost jednotlivců, koloběžku Yedoo Trexx s výbavou, věnuje KRAJ VYSOČINA. Postupně budeme připravovat další informace.

  Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

  Autor