Pomáhej tím, že si čteš: Budoucnost dětí závisí také na jejich vzdělání, na které mají silný vliv učitelé.

  Již několik let hledá EDUin, o. p. s. prostřednictvím odborné ceny Global Teacher Prize Czech Republic ty nejlepší učitele, aby se od nich všichni ostatní mohli inspirovat. Důvodem pořádání ceny v ČR je zvýšení prestiže učitelského povolání a změna české společnosti ve vnímání učitelské profese.

  Vítěz loňského ročníku české Teacher Prize Tomáš Chrobák postoupil do světového finále ceny Global Teacher Prize 2020Vítěz loňského ročníku české Teacher Prize Tomáš Chrobák postoupil do světového finále ceny Global Teacher Prize 2020 Cena Global Teacher Prize Czech Republic je českou variantou mezinárodního ocenění Global Teacher Prize. Jejím cílem je ocenit a podpořit kvalitní pedagogy na základních a středních školách a současně definovat standardy učitelské praxe. Ocenění pedagogové se stávají inspirativními hybateli změn ve svých regionech i konzultanty při nastavování systémových změn v českém školství.

  Pomozte spolu s EDUin objevovat pozoruhodné osobnosti českého školství! http://www.ctenipomaha.cz/cs/Charity/globalteacherprize

  Na podporu letošního ročníku ceny jsme natočili zajímavý spot.

  Generálním partnerem je Nadace České spořitelny. Jedním z partnerů je i Čtení pomáhá.


  O projektu Čtení pomáhá
  Náš cíl je spojit potěšení ze čtení s radostí z pomoci druhým.
  Projekt Čtení pomáhá rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely. O tom, kdo pomoc obdrží, rozhodnou dětští čtenáři. Každý školák, který se zapojí do projektu, získá po úspěšném vyplnění testu kredit padesát korun, který věnuje na jeden z nominovaných projektů.


  Všem čtenářům moc děkujeme!

  Garantem pomoci je EDUin, o. p. s..

  http://www.ctenipomaha.cz/cs/Charity/globalteacherprize