Knihy Jaroslava Foglara ovlivnily životy tisíců chlapců i děvčat. Prosím, pomozte s výzkumem na toto téma a věnujte pár minut vyplnění dotazníku…

  Kolegové, přátelé, kamarádi,
  osobnost Jaroslava Foglara budí dlouhá desetiletí pozornost obdivovatelů i badatelů, laických zájemců i expertních pisatelů. Přesto se nám zdá, že stále chybí poznatky založené na výzkumu, který by se přímo dotázal na četbu a možné ovlivnění života dílem i osobností JF.

  Přicházíme proto s dotazníkem, jehož vyplnění v online prostředí je velmi jednoduché, zabere pouze několik málo minut a nachází se na této adrese:

  https://forms.gle/xCEr6YrEV9ikf3MW8

  Byli bychom vám velmi vděčni, kdybyste se jednak sami osobně do sdílení svých názorů zapojili a dotazník (který bude k dispozici do konce června) vyplnili, ale také kdybyste se podělili o tuto informaci s dalšími potenciálními účastníky dotazování: s vašimi známými, členy organizací, v nichž působíte, spolupracovníky i studenty, s kýmkoliv, kdo by nalezl dostatek dobré vůle věnovat několik minut svého času pro tuto – jak věříme – chvályhodnou aktivitu. Hledáme zejména jednotlivce, kteří se s Jestřábovým dílem setkali a znají je, ale uvítáme šíření informace o výzkumu pokud možno v nejširších společenských vrstvách: mezi dětmi a mládeží, studenty i pracujícími, podnikateli i seniory.

  Můžete-li využít také sdílení facebookové události, odkaz je zde:

  https://www.facebook.com/events/353928408898402/

  Budeme vám opravdu vděčni za projevení ochoty a oslovení lidí z vašich adresářů – jistě si poté budete moci vybarvit modře okénko dobrého skutku 🙂

  Přátelsky zdraví Ivo, Jiří, Ríša

  prof. PhDr. Ivo Jirásek, Ph.D., ivo.jirasek@upol.cz
  doc. PhDr. Jiří Němec, Ph.D., nemec@ped.muni.cz
  Mgr. Richard Macků, DiS., Ph.D., mackur@pf.jcu.cz

  #Foglar