Hodina H přináší Férovou snídani v novém formátu

    Hodina H se každý rok zapojuje do podpory místních produktů a prodejců a fair trade prostřednictvím kampaně Férová snídaně, kterou přináší již tradičně do Pelhřimova. Letos bude Férová snídaně probíhat v sobotu 9. května 2020 v novém formátu s ohledem na současnou situaci nejen u nás, ale i v zahraničí.

    Letos všechny vyzýváme k tomu, aby si posnídali doma, dali si něco dobrého od místních prodejců nebo něco z vlastní domácí výroby. Budeme připojeni online na Instragramu a budeme rádi, když s námi budete své dobroty sdílet ať už prostřednictvím zaslaných fotografií, nebo přímého spojení v online prostoru.

    A je tady i úžasná novinka! Nově máte možnost objednat si super snídaňové, svačinové a brunchové dobroty od Hotel Farma, Enoteca Piccolo Tasso a Mar-Iva /ručně vyráběné pečivo Pelhřimov/ a Hodina H vám je zdarma přiveze s podporou Místní akční skupiny Šipka. Nabídka voní skořicovými lívanci, čerstvě připraveným capuccinem nebo čokoládovým muffnem. A to rozhodně není všechno! Co si můžete objednat, jaké jsou podmínky a další informace najdete na akci Férová snídaně na Facebooku Hodiny H. Objednávejte do pátku do 12 hodin. Rozvoz probíhá v sobotu od 8 do 11 hodin. Těšíme se na společné snídaní v nové verzi.

    Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

    #koronavirus