Třináctý ročník nabízí balíček složený především ze zajímavých novinek společnosti MINDOK za bezkonkurenční cenu. Věříme, že vás náš letošní výběr her potěší a zajistí vám spoustu zábavy.

  Společenské hry pro letní tábory 2020 od MINDOKu (Lama) Tento projekt je určen organizacím, které pracují s dětmi a v době letních táborů chtějí dětem nabídnout plnohodnotnou volnočasovou aktivitu nebo alternativní program v podobě společenských her. Abychom pokryli požadavky co nejvíce zájemců, naleznete v sadě jak hry pro menší děti, tak hry pro dospívající i dospělé, sada zahrnuje hry pro jednotlivce i pro velkou skupinu hráčů.

  Společenské hry pro letní tábory 2020 od MINDOKu (Zbodni salát) Nabízíme vám balíček her k odkoupení za výhodných podmínek, jako v předchozích letech, zaplatíte za celou sadu pouze 2 900 Kč, sleva na hry je více než 60% oproti běžným prodejním cenám.

  Upozorňujeme, že akce je určena pouze pro organizace pracující s dětmi (oddíly, tábory, školní družiny, knihovny atd.), nikoliv pro jednotlivce.

  Jak postupovat?

  Společenské hry pro letní tábory 2020 od MINDOKu (Hadara) 1. Vyplňte objednávkový formulář, který se po vašem potvrzení automaticky odešle do našeho systému a na vámi uvedený email přijde kopie. V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás kontaktujte na tabory@mindok.cz

  Společenské hry pro letní tábory 2020 od MINDOKu (Legendy Západu) 2. Od pondělí 15. června 2020 vám prostřednictvím GLS odešleme na vámi uvedenou adresu objednaný balík her. Hry je možné uhradit buď bankovním převodem předem (hry budou zaslány až po obdržení platby), nebo vám je můžeme odeslat na dobírku. Prosím uveďte preferovaný způsob platby v objednávkovém formuláři. Poštovné a balné neplatíte.

  3. Poslední možnost objednání balíčku her je 31. 7. 2020, nebo i dříve, pokud bude vyčerpáno 300 sad.

  Společenské hry pro letní tábory 2020 od MINDOKu (Desítka Česko) 4. Pokud byste si chtěli objednat jakoukoli další hru z naší nabídky pro potřeby oddílu, stáhněte si aktuální Ceník her MINDOK 2020 (pro volnočasové a vzdělávací organizace platí sleva 30% z našich výchozích cen). V souvislosti s akcí „Společenské hry pro letní tábory“ můžete současně doobjednat i hry mimo pevně daný táborový balíček a neplatíte poštovné ani balné. Do ceníku vyplňte svoji doobjednávku a zašlete ho na tabory@mindok.cz. Menší množství doobjednávaných her je možné vypsat do příslušné kolonky přímo v objednávkovém formuláři.

  Balík pro letošní rok obsahuje tyto hry:

  Společenské hry pro letní tábory 2020 od MINDOKu (Bananagrams)

   

  1. Bananagrams
  2. Desítka Česko
  3. Hadara
  4. LAMA
  5. Legendy západu
  6. Ninja karty
  7. Odysea
  8. Play Gold
  9. Rytíř Klouzek
  10. Sherlock 1: Poslední výzva
  11. Sherlock 2: Smrt za zvuku ohňostrojů
  12. Sherlock 3: Prokletá soška
  13. Sochy v akci
  14. Zbodni salát
  15. Zvířátka na palubu

  Ceník her MINDOK 2020

  www.mindok.cz

  Autor