Centrum západočeské metropole se ve dnech 9. až 11. července stane dějištěm 4. ročníku festivalu romské kultury v Plzni. Ara Fest 2020.

    Stejně jako v předchozích letech festival proběhne pod taktovkou organizace AraArt a nabídne třídenní kulturní program – na návštěvníky čeká výstava, dva menší koncerty a závěrečný open air koncert. Na něm se objeví mnoho známých tváří, mezi nimi např. hudebník a dlouholetý člen kapely Gipsy.cz Vojta Lavička nebo nadějná mladá zpěvačka a vycházející hvězda, Lucie Bikárová, která nedávno zazářila v pořadu SuperStar.

    Stejně jako v předchozích letech festival nabídne návštěvníkům pestrý kulturní program (foto archiv Ara Art)Festival ve čtvrtek 9. července zahájí vernisáž výstavy s názvem Detail (také) dělá člověka, za kterou stojí mladá fotografka Jitka Matiová a Jan Mihaliček, člen prestižního fotografického dokumentu 400/ASA. Návštěvníci si ji budou moci prohlédnout ve Smetanových sadech.

    Stejně jako v předchozích letech festival proběhne pod taktovkou organizace AraArt a nabídne návštěvníkům pestrý program nabitý hudbou a tancem. Veškeré informace najdete na facebookové události AraFest 2020.

    Autoři