Právě teď se rozbíhají první letošní dobrovolnicko-zážitkové akce Hnutí Brontosaurus.

  Většina z táborů už má sice naplněnou kapacitu, ale stále zbývají akce, na které se můžete přihlásit. I letos pomáháme přírodě a památkám. Vyrazte s námi poznat nové přátele i sebe sama, bavit se, blbnout, získávat nové dovednosti a znalosti a prožít skvělé léto. Co takhle vystoupit z komfortní zóny a odnést si zážitky na celý život?

  Na přírodu nekašlu - je výzva Hnutí Brontosaurus pro všechny, kteří by i za současné situace přispěli k její ochraněLetos jsme přichystali na čtyři desítky letních akcí. „Mnohé z nich jsou už sice naplněny, ale máme pro vás i několik táborů, na které se ještě lze přihlásit. Na facebookové stránce Hnutí Brontosaurus najdete tipy na akce s volnou kapacitou,“ říká koordinátorka Prázdnin s Brontosaurem Veronika Vlačuhová. Také doplňuje, že i přes složitou situaci v letošním roce, se podařilo uspořádat i několik akcí nového formátu.

  Pomáhat & užívat si léta
  Brontosauří prázdninový Last Minute: Co takhle vystoupit z komfortní zóny a odnést si zážitky na celý život? (foto Hnutí Brontosaurus)Brontosauří prázdninový Last Minute: Co takhle vystoupit z komfortní zóny a odnést si zážitky na celý život? (foto Hnutí Brontosaurus)Můžete si vybrat z široké nabídky. Pojeďte do srdce nádherné přírody kosit louky, putovat, vařit na ohni a počítat hvězdy. Nebo upřednostníte genia loci a necháte na sebe dýchnout historii při opravě hradních zdí? Brontosauří akce jsou otevřeny všem mladým lidem, kterým nabízí mraky zážitků, osobnostní rozvoj, nové dovednosti, přátelství a dobrý pocit z užitečné práce. Vybírejte na: https://www.brontosaurus.cz/co-se-chysta

  Brontosauří prázdninový Last Minute: Co takhle vystoupit z komfortní zóny a odnést si zážitky na celý život? (foto Hnutí Brontosaurus)Brontosauří prázdninový Last Minute: Co takhle vystoupit z komfortní zóny a odnést si zážitky na celý život? (foto Hnutí Brontosaurus)Pro akční povahy, pohodáře i snílky
  „Připravili jsme akce, na kterých můžete přiložit ruku k dílu v záchranné stanici pro hendikepovaná zvířata nebo v přírodě lužních lesů na Břeclavsku. Pojedeme také kosit chráněné louky v Beskydech, Krkonoších či Jeseníkách,“ říká programový ředitel Hnutí Brontosaurus Dalimil Toman.

  Brontosauří prázdninový Last Minute: Co takhle vystoupit z komfortní zóny a odnést si zážitky na celý život? (foto Hnutí Brontosaurus)Na Prázdninách s Brontosaurem vás čekají diskuse, workshopy, exkurze, „vymazlené“ hry i relax s kytarou u ohně nebo na sluncem zalité louce v srdci Krkonoš. Pro akční povahy máme i speciální programy jako je larp, putování, cyklistika…Brontosauří prázdninový Last Minute: Co takhle vystoupit z komfortní zóny a odnést si zážitky na celý život? (foto Hnutí Brontosaurus) A můžete se také vydat prozkoumat pohnutý osud zámku Jezeří, jež stojí nad hranou hnědouhelného dolu. S Brontosaurem poznáte jedinečná místa, odpočinete si v krásné přírodě, poznáte zajímavé osobnosti i odborníky z praxe. A pomůžete tam, kde je to potřeba.