Tábor TimeLine v údolí říčky Rokytné nedaleko Jaroměřic nad Rokytnou je již minulostí, podobně jako historie českých zemí.

  TOM Kadao cestoval na táboře českou historií - stroj časuTOM Kadao cestoval na táboře českou historií Náš Stroj času Albert GT byl již rozebrán, ale zůstávají na něj vzpomínky v našich hlavách, na stovkách fotek a v mnoha minutách videí, z kterých jistě vznikne zajímavý film.

  Bylo to nádherné putování českou minulostí, od pravěku do současnosti, které provázely významné postavy našich dějin.

  TOM Kadao cestoval na táboře českou historií Červnové bláto vytvořilo skutečnou pravěkou idylu, Cyril a Metoděj nás učili psát a vedli nás k víře, Vlasta vedla tažení žen proti mužům, Hus byl skutečně upálen, Jan Žižka táhl proti všem, král Karel IV. stavěl pozoruhodné stavby, Jan Jesenius předvedl první veřejnou pitvu, Rudolf II. oživil Golema, Marie Terezie přinesla na tábor školu.
  TOM Kadao cestoval na táboře českou historií - stroj času TOM Kadao cestoval na táboře českou historiíJosef II. slíbil 4 měsíce prázdnin, v období průmyslové revoluce se stavělo, vymýšlelo, jezdilo, až se i Baťa divil, období první republika nám přinesla nejen T. G. Masaryka, ale také kabaret a na scéně se objevili také Voskovec a Werich, tančil se charleston a swing, nemohla chybět ani 50. léta a převaděči přes státní hranici a velký rozruch přivezl ruský tank, cinkali jsme klíči a Jaroslav Hutka zpíval mezi stany „Krásný je vzduch…“, břicha nám v Osvěžovně plnily tři korony a Praotec Čech na skále nad řekou, uprostřed hvozdu, pronesl své poselství: „Nehromaďte, žijte pospolu v pohodě, v přírodě, šťastni a ve zdraví!“

  TOM Kadao cestoval na táboře českou historií - stroj času Bylo to překrásné putování českou minulostí, na které budeme dlouho vzpomínat.

  Aničko, Jesusi, Keli, kluci, holky vedoucí, holky v kuchyni, DÍKY! Byli jste báječní!
  Zdravím za KADAO všechny táborníky a přeji hodně prázdninových zážitků.

  Tom Weicht, TOM KADAO, Opava