Letošní prázdniny rychle uběhly a nám zůstaly krásné vzpomínky na společně prožité chvíle na táboře.

  Kromě vzpomínek jsme se toho také hodně naučili (foto SVČ TYMY)

  Kromě vzpomínek jsme se toho také hodně naučili a poznali jsme nové kamarády. Tak jako každý rok i letos v září se uskutečnilo potáborové setkání dětí a vedoucích tábora – Muketýři.

  Pionýr slaví třicet let od obnovení své samostatné činnosti (2020)V tělocvičně jsme si pak zahráli naše oblíbené táborové hry (foto SVČ TYMY)Setkání se uskutečnilo 4. až 5. září. Tohoto setkání se zúčastnila většina táborníků a vedoucích. Nejdříve jsme nad fotografiemi a kronikou zavzpomínali na různé táborové zážitky. Vyzkoušeli jsme si také nástup, zakřičeli pokřiky a zazpívali táborovou hymnu. Nechybělo ani posezení u táboráku s opékáním špekáčků. V tělocvičně jsme si pak zahráli naše oblíbené táborové hry.

  Při loučení jsme si slíbili, že se určitě sejdeme brzy na Dětské Portě... (foto SVČ TYMY)Vzpomínali jsme na naše společně prožité chvíle na táboře (foto SVČ TYMY)Dlouho do noci jsme si povídali a vzpomínali na naše společně prožité chvíle na táboře. Při loučení jsme si slíbili, že se určitě sejdeme brzy na Dětské Portě, a už teď se těšíme na naše táborové dobrodružství v roce 2021.
  Děkujeme všem vedoucím a dalším pracovníkům tábora za krásné táborové zážitky.

  Za táborníky
  Mira Šíp a Lukáš Kupka

  Autor