Zdá se, že dnešní doba (nejen během pandemie) online aktivitám přeje. Přes internet se lidé vzdělávají, pracují, baví, navazují i ukončují vztahy, diskutují.

  Tohle online nezažiješ! (foto YMCA v ČR)

  Není na tom nic špatného, ale není to přeci jen trochu málo? Jsou přeci věci, které online nezažijete. Probudit se ráno ve spacáku a pozorovat mlhu, která se válí na louce, večer si jít lehnout a ve vlasech cítit vůni ohně, zažívat společenství s druhými, spontánní reakci kamarádů, když se něco povede nebo propojení se ve společné euforii ze zdolání náročného výšlapu.

  YMCA v České republiceI proto přichází YMCA s výzvou Jen online nestačí. Cílem je vyzvat mladé lidi k aktivitě, osobnímu setkávání a zážitkům „na vlastní kůži“. Chceme je motivovat, aby vystoupili ze své individuální komfortní zóny, zajímali se o své okolí, budovali reálné vztahy. I když dnešní doba hromadným akcím příliš nepřeje, jít se projít do vonícího lesa, upéct si v ohni brambory nebo se vyválet v listí se dá i s bezpečnými rozestupy 🙂

  Tohle online nezažiješ! (foto YMCA v ČR)Schválně se zkuste zamyslet – co všechno se online zažít nedá? Vytvořte originální fotku nebo video na toto téma, sdílejte ho na sociálních sítích s #jenonlinenestaci a zašlete ho na soutez@ymca.cz do 17. listopadu 2020. Tři nejlepší příspěvky hodnotně odměníme! Budeme rádi, když tuto naši iniciativu podpoříte – ať už sdílením, předáváním myšlenky ve svých programech a organizacích nebo vlastním kreativním pojetím.

  #jenonlinenestaci #ymcacz www.ymca.cz

  Autoři