Již tento pátek – 13. listopadu 2020 – začíná CVVZ online! V 18:00 nasdílíme odkaz na web, kde budou videa zveřejněná až do 29. listopadu.

  Vaší pozornosti by ale nemělo uniknout, že tradiční Grilování kandidátů a Quo vadis CVVZ proběhnou živě formou diskuze tuto sobotu, tedy 14. listopadu.

  Odkazy pro připojení níže:

  Grilování kandidátů – sobota 14. 11. 2020 v 18:00
  https://meet.google.com/egp-sfjs-yvs

  Quo vadis CVVZ sobota 14. 11. 2020 ve 20:00
  https://meet.google.com/csq-rvgj-upr

  Proč potrvá CVVZ online dva týdny?

  Celostátní Vzájemná Výměna Zkušeností (CVVZ) 2020 se uskuteční online „Vzhledem k tomu, že nyní většina z nás sedí u počítače celý den, chtěli jsme přednášky udělat jednosměrné od lektorů, aby měl každý čas v průběhu 14 dní v klidu všechny zhlédnout po chvilkách, protože si popravdě nedovedu představit, že sedím celý víkend u počítače a stále se připojuji na přednášky,“ říká náčelník CVVZ 2020 Pavel Pája Bouda.

  Tým CVVZ 2020 z Českých Budějovic Přečtěte si slovo náčelníka letošní budějovické Cévévézetky:
  https://www.cvvz.cz/clanek/slovo-nacelnika-cvvz-2020

  CéVéVéZetková trička
  Jsi vášnivý sběratel CéVéVéZetkových triček nebo se Ti naše tričko prostě líbí a chtěl by sis jím obohatit svůj šatník? Všem, kteří o tričko stojí, ho rádi zajistíme. Pro upřesnění, žádná trička jsme dopředu hotová neměli, takže nám teď v klubovně nepřekáží hory triček, kterých se chceme zbavit, proto si tričko opravdu můžete koupit jen z čisté lásky k cvvz tričku 🙂
  Deadline pro objednání a zaplacení je 29. listopadu 2020.
  Objednávání triček bude možné prostřednictvím formuláře v článku https://www.cvvz.cz/clanek/cevevezetkova-tricka-ii?

  www.cvvz.cz