Jste nezisková organizace nebo obec? Máte (nápad na) zajímavý veřejně prospěšný projekt?

  Zrealizuj workcamp! (ilustrační foto Ajka Štindlová, Hartenberg 2018)

  Třeba v oblasti ekologie, obnovy památek, sociálních služeb či oživení dění v místní komunitě a veřejném prostoru? Pozvěte k sobě skupinu dobrovolníků ze zahraničí i z ČR na mezinárodní dobrovolnický projekt (tzv. workcamp).

  Jak na to?
  To se dozvíte na jednodenním školení „Zrealizuj workcamp ve svém městě“. Přihlašování probíhá do 20. 11. 2020 nebo do naplnění kapacity.

  Zrealizuj workcamp! (ilustrační foto Ajka Štindlová, Hartenberg 2018) Účast na školení je doporučená všem, kteří chtějí s INEX-SDA v létě 2021 organizovat workcamp poprvé a dosud školení Zrealizuj workcamp neabsolvovali. Je předpokladem pro navázání dobré spolupráce i kvalitních společných projektů.

  Na školení se dozvíte více o podmínkách realizace workcampu a jak na to, poznáte osobně zástupce INEXu, se kterými byste na organizaci workcampu spolupracovali a seznámíte se s dalšími zájemci o organizaci workcampu. Zúčastnit se mohou také noví kolegové a kolegyně zkušených organizátorů workcampů, kteří chtějí získat vhled do světa mezinárodního dobrovolnictví.

  Přihlášením na školení se nezavazujete k tomu, že workcamp s INEXem uspořádáte. Na online školení bude dle domluvy navazovat bilaterální schůzka s koordinátorkou INEXu u vás, v místě konání potenciálního workcampu, jejímž cílem je vyjednání konkrétních podmínek spolupráce.

  KDY: pondělí 30. 11. 2020 od 9.00 do 15.30
  KDE: online (Zoom)
  ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 200 Kč

  VYPLNIT PŘIHLÁŠKU

  KONTAKT:
  INEX – Sdružení dobrovolných aktivit
  Veronika Marková – Koordinátorka vzdělávacích projektů
  e-mail: veronika.markova@inexsda.cz
  telefon: 222 362 715

  www.inexsda.cz