Přemýšlíš nad vánočním dárkem pro své blízké a chceš, aby to bylo něco smysluplného? Daruj pod stromeček poukaz na zahraniční či český workcamp, originální INExí batoh nebo darovací certifikát.

  Poukaz na zahraniční nebo český workcamp
  Umožni svým blízkým zažít workcamp v zahraničí nebo v ČR! Daruj poukaz na workcamp v Evropě hodnotě 2 200 Kč, v hodnotě 2 500 Kč na workcamp v zemi globálního Jihu (jižní Amerika, Afrika, Asie) a na workcamp v ČR v hodnotě 1 000 Kč. Poukaz v uvedených částkách pokryje účastnický poplatek.Poukaz bude možné uplatnit během workcampové sezóny 2021.
  O poukaz nám napiš na email workcamp@inexsda.cz. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

  Darovací certifikát – Pomoz nám dobrovolnictvím měnit společnost k lepšímu
  Chceme žít ve světě, ve kterém se lidé vzájemně respektují a přistupují zodpovědně ke svému okolí. Věříme, že dobrovolnictví a spolupráce na místní i mezinárodní úrovni jsou cestou k tolerantní a otevřené společnosti. Podpoř nás, abychom mohli tyto příležitosti i nadále vytvářet a zapojovat další mladé dobrovolníky a dobrovolnice.

  Pro zakoupení dárkového certifikátu je potřeba uskutečnit příspěvek na naší výzvě na Darujme.cz. Sám/sama si můžeš určit částku, kterou nám chceš pomoci. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

  Darovací certifikát – Dobrovolnictví pro všechny
  V INEXu věříme, že šanci stát se dobrovolníkem by měl dostat každý. Podporujeme proto zapojení těch, kteří mají z nějakého důvodu omezené příležitosti (ať už jde o dobrovolníky se zdravotním postižením, ze sociálně slabších rodin, z dětských domovů nebo v péči spolupracujících organizací pracujících s ohroženou mládeží). Pomoz nám získat dostatek prostředků, abychom mohli dobrovolníky, kteří přes své znevýhodnění chtějí být aktivní a pomáhat druhým, podporovat dlouhodobě.

  Originální batoh
  Chceš darovat pod vánoční stromeček originální a stylový dárek s příběhem? Myslíme na životní prostředí a snažíme se dám starým věcem nový život. Proto jsme se rozhodli ze starých banerů projektu GLEN nechat ušít batohy. Každý batoh je originál a máme jich jich omezené množství.

  Jak získat darovací certifikáty nebo originální batoh najdeš na stránkách INEXu v článku:
  https://www.inexsda.cz/novinky/aktuality/daruj-na-vanoce-darek-od-inexu/