Máte rádi přírodu? Dejte jí dárek a potěšte vaše blízké.

  EkoVánoce jsou prostě sexy a pomáhat přírodě zahřeje více než svetr či ponožky z druhého konce planety. Udělejte radost přírodě kolem nás a darujte jí ptačí budku, strom, domeček pro ježka, hmyzí hotel nebo vyčištěnou studánku. Jako poděkování zašleme originální placku a jedinečný dárkový certifikát, kterým můžete udělat radost svým blízkým. Nákupem těchto symbolických dárků podpoříte činnost dobrovolníků Hnutí Brontosaurus, kteří již téměř 50 let pravidelně pečují o přírodu a památky.

  Pořiďte letos blízkým Dárky přírodě od Hnutí Brontosaurus Dárky přírodě
  jsou zajímavým řešením klasického předvánočního dilematu. Dárek přírodě udělá radost jak obdarovanému, tak světu kolem nás. Díky darujícímu i obdarovanému vyroste na jaře v přírodě třeba ptačí budka, nový strom nebo domek pro ježky. Hnutí Brontosaurus tak poskytuje možnost pomáhat přírodě i v situaci, kdy na práci v terénu není čas. Kdokoli může za vybranou cenu pořídit „Dárek přírodě“, který dobrovolníci z hnutí zdarma vytvoří a umístí.

  Co stálo za vznikem tohoto projektu?
  „Hnutí Brontosaurus ročně zasadí více než 1 000 stromů, vyvěsí a vyčistí desítky budek a uspořádá stovky dobrovolnických akcí. Chtěli jsme pro ty, kteří chtějí přírodě pomáhat, ale nemohou se účastnit dobrovolnických akcí, vytvořit příležitost přírodě aktivně pomoci,“ říká programový ředitel Hnutí Brontosaurus Dalimil Toman.

  Více info a fotky na www.DarkyPrirode.cz

  Pořiďte letos blízkým Dárky přírodě od Hnutí Brontosaurus Kdo je Brontosaurus?
  Hnutí Brontosaurus je uskupení převážně mladých lidí, kterým není lhostejný svět, ve které! m žijí. Ve volném čase propojují smysluplnou práci pro přírodu, památky i lidi s netradičními zážitky a zábavou. Jsou nezávislí a otevření novým myšlenkám. Stovky dobrovolníků každoročně vyráží na kosení orchidejových luk, sázení stromů, opravování hradů nebo třeba stavění školy v Himálajích.

  Hnutí Brontosaurus