Automatizace nudných úkolů a až 72 hodin ročně k dobru? Revoluce v oddílech začíná. Aby ses mohl soustředit na to podstatné…

  Jestli vedeš oddíl, určitě to znáš: Zase na nástěnce není vyplněná docházka, kde jsou ty kontakty na rodiče a proč Mája dorazila na sraz, když byla výprava zrušená? Velký bzukot v hlavě,…to všechno při neustálém komunikování, aktualizování, připomínání… Ech.
  Jako vedoucí jsme na veškerou agendu (mnohdy srovnatelnou s menší firmou) sami, v lepším případě máme po ruce pár pomocníků. To se pomalu mění s příchodem Levitia – šikovné appky na podporu oddílů.

  Z malého oddílu do celé republiky

  Levitio vzniklo „zespoda“, když si Luky při přebírání oddílu uvědomil, že být vedoucím neznamená jenom přípravu programů a blbnutí s dětmi na víkendovkách, ale taky psaní emailů, sledování a vyhodnocování docházky, aktualizace kalendáře, webu, zjišťování, kdo pojede…
  Přes to všechno pak člověk na samotnou výchovu dětí skoro nemá čas. Luky je naštěstí zkušený ajťák se specializací na zjednodušování procesů, a proto si po večerech začal psát vlastí aplikaci, která by mu s tím pomohla.

  Když se s appkou pochlubil na Facebooku, strhla se lavina zájmu a další vedoucí ho žádali o zpřístupnění aplikace. Dnes toho aplikace už umí spoustu a podle průzkumu mezi vedoucími oddílů ušetří až 72 hodin ročně, to je 9 pracovních směn a spousta času na vymýšlení skvělého výchovného programu, na který už často přes veškerou administrativu pořádně nezbývá čas.

  Příklady z terénu

  K čemu Levitio je? Představ si třeba poslední nedělní autobus, který oddílu odjíždí před očima. Co teď? Vytáhnout telefon, spustit appku, jedním klikem napsat o zpoždění rodičům všech dětí účastnících se výpravy a s menším stresem hledat náhradní řešení.

  Nebo si představ své myšlenky týden před výpravou – kolik nás asi pojede, abych věděl, kolik objednat míst v autobusu a kolik koupit jídla? Typický bolehlav řeší emaily rodičům, kteří opět jedním klikem nahlásí jede/nejede a všechny informace svítí v appce.

  Všechny funkce appky najdeš zde

  Klasické ztrácení docházky z nástěnky nebo neaktuální kontakty na rodiče členů netřeba zmiňovat, najdeš je v appce a na jeden klik můžeš komukoli napsat/zavolat.

  Vize: vedoucí se starají o děti, technologie o administrativu

  Tým Levitia složený z bývalých oddílových vedoucích si klade jednoduchý cíl: Aby se mohli vedoucí soustředit na to podstatné: děti, výchovu a zábavu. Proto plánují appku naučit třeba automatické rozesílání pozvánek na akce, pokročilé bodování členů, zpětnou vazbu na akce nebo automatické synchronizování webu.

  Více na levitio.cz

  Aplikaci si můžeš proklikat ve zkušebním demo účtu a když se ti zalíbí, můžeš se přidat k šesti stovkám oddílů, které už ji vyzkoušely. Aplikace funguje na všech telefonech i počítačích a doporučujeme verzi Levitio Plus, která stojí nízký poplatek (na pokrytí provozu a další vývoj), ale vzhledem k ušetřenému času a nervům se určitě vyplatí

  Autor