Baví tě marketing? Se začátkem března se nám uvolní místo na pozici INEXího markeťáka. Pracovní náplň zastává téměř vše, co je pro propagaci dobrovolnictví a neformálního vzdělávání třeba.

  Připravu strategie, obstarávání webu, vytváření obsahu na sociálních sítích i následné vyhodnocování aktivit. Není toho málo, zároveň ti to ale poskytne ideální příležitost si vyzkoušet nejrůznější marketingové podobory a zdokonalit se v nich. Máš-li o pozici zájem, ozvi se nám do 3. února 2021.

  Pozice PR manažera v naší neziskovce je výzva. Budeš zastávat téměř vše, co je pro propagaci dobrovolnictví a neformálního vzdělávání třeba. Bude na tobě připravovat strategii, obstarávat web, vytvářet obsah na sociálních sítích a ještě si budeš všechny aktivity vyhodnocovat. Není toho málo, zároveň ti to ale poskytne ideální příležitost si vyzkoušet nejrůznější marketingové podobory a zdokonalit se v nich, a to vše v organizaci, která ctí své hodnoty a společenskou odpovědnost.

  “Sám jsem si workcampy vyzkoušel, než jsem nastoupil do INEXu jako zaměstnanec. To přispělo k tomu, že jsem od začátku fandil myšlence organizace, což je pro vykonávání téhle práce stěžejní. Dva a půl roku na téhle pozici byla perfektní zkušenost. Měl jsem značně volné pole působnosti a mohl se tak marketingově vyřádit a spoustu se toho naučit. Samostatnost, invence a tah na branku se tu cení.”

  Podrobnosti najdeš na https://www.inexsda.cz/novinky/aktuality/hledame-partacku-nebo-partaka-do-inexiho-tymu-na-pozici-pr-manazera/

  INEX – Sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním.
  Více o INEXu najdeš na: https://www.inexsda.cz