Máš za sebou účast na workcampu? Nebo se chceš prostě někam posunout a zdokonalit se v leadershipu?

  V INEXu věříme, že v létě bude možné uspořádat všech cca 35 českých workcampů. Ovšem k jejich realizaci potřebujeme nadšené vedoucí. Tak se přihlas do vzdělávacího cyklu a veď v létě workcamp.

  Přijmi novou výzvu!

  A proč vlastně vést workcamp?

  Toho co ti tahle zkušenost přinese je nespočetné množství a pro každého je to trochu něco jiného. Pro tvoji představu jsou tu ale dva super příklady:

  • Jedinečná příležitost vyzkoušet si pozici leadera v mezinárodní skupině dobrovolníků a setkat se tak s různými lidmi.

  • Zkušenost s vedením workcampu přispívá k osobnímu seberozvoji, prozkoumání vlastních kompetencí a získání cenných zkušeností.

  K vedení workcampu potřebuješ především motivaci. Na vše ostatní tě připravíme během víkendového školení pro vedoucí. Během školení najdeme odpovědi na všechny otázky týkající se vedení workcampů. Pokud už jsi s námi dobrovolničil/a, tak asi tušíš, že nepůjde o přehnaně formální školení. O víkendu se tak nejen dozvíš jak správně vést workcamp, ale věříme, že si z něj odvezeš i řadu zážitků.

  Jak bude školení vypadat?

  Pokud bude situace příznivá, rádi bychom uspořádali klasické víkendové školení “offline”. Nicméně na prvním místě je pro nás bezepečí našich dobrovolníků a v případě nutnosti jsme připraveni změnit formát školení tak, abychom předešli možným rizikům. Termíny školení ale plánujeme zachovat stejné, tak už si jej můžeš zarezervovat. O případné změně formátu Tě samozřejmě v dostatečném předstihu informujeme. Tak neváhej, vyber si jeden z následujících víkendů a přihlaš školení vedoucí a k vedení workcampu:

  14.–16. 5. 2021 v Nymburce
  28.–30. 5. 2021 v Nymburce

  Chceš se o vedení workcampů dozvědět víc? Podívej se na stránku pro vedoucí, kde najdeš všechny potřebné informace, včetně přihlášky do vzdělávacího cyklu.

  A pokud váháš nebo máš otázky, obrať se na koordinátorku vedoucích Janu Hejrklíkovou na campleaders@inexsda.cz nebo +420 608 744 146.

  www.inexsda.cz