Ačkoliv prázdniny jsou již nějaký ten pátek za námi, hlavní sezóna skončila v Prázdninovce teprve nedávno. Rádi bychom se s vámi podělili o novinky a prozradili vám více o tom, jak vypadaly naše poslední měsíce. Pohodlně se usaďte, příběh právě začíná.

  V létě jsme realizovali několik úplně nových autorských kurzů.

  Letošní léto bylo bohaté na nové autorské kurzy. Pro středoškoláky se realizoval kurz Fokus zaměřený na práci s pozorností, pro dospěláky kurz Prométheův oheň zpracovávající tématiku autorit a pravidel v životě a kurz Decision, který se zaměřil na schopnost rozhodovat se. Nové kurzy uzavřel autorský kurz Hraničáři pro rodiče s dětmi, který skončil na Vysočině právě včera.

  Outward Bound letos nově realizoval školní expedice pro třídy

  Díky podpořenému projektu MŠMT, realizovala řada Outward Bound letos několik školních expedic pro třídy. V příštím roce bude již tyto třídenní, pětidenní či sedmidenní expedice mít ve své nabídce standardně. Pokud byste tedy chtěli se svou třídou vyjet na několik dní do přírody na zážitkovou expedici, neváhejte se nám ozvat

  Kromě školních expedic se Outward Bound podílelo také na realizaci expedic s organizací DofE a nechyběly samozřejmě ani tradiční otevřené expedice. Letos v létě to byla například nová expedice pro středoškoláky Wilderness nebo Life ExperienceTime to Lead, Life Path či Poloniny.

  Prázdninová škola Lipnice