Seniorpoint Pelhřimov spolku Hodina H uzavřel školní rok úžasnou seniorskou mini-olympiádou. Senioři zažili příjemné dopoledne plné sportovně společenských disciplín. Samozřejmě došlo i na vyhlášení vítězů, medaile, dorty a příjemné posezení.

    Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H sestavil celkem 5 týmů: Vytrvalkyně, 4+1, Náhradníci, Babety a Veverky. Ostatní z řad návštěvníků Seniorpointu přišli fandit a užít si společné chvilky za nádherného počasí venku. Šipky, kuželky, hod na pyramidu z plechovek, slalom, stavění pyramidy z papírových kelímků, střelba na branku a zapamatování si předmětů, které vidíte po limitovaný čas, to vše museli zvládnout jednotliví členové týmů s co největším počtem bodů či v co nejkratším čase.

    Následovalo vyhodnocení jednotlivých disciplín a hned poté došlo k vyhlášení výsledků, kdy byly oceněny všechny zúčastněné týmy. Diplomy, medaile, dorty a ceny předali zástupci Seniorpointu Pelhřimov Hodiny H, pomocníci z řad studentů SPŠ a SOU Pelhřimov a zahraniční dobrovolníci v rámci Evropského sboru solidarity v Hodině H. První místo obsadil tým „Veverky“ a nejlepším jednotlivcem celé olympiády se stal pan Bláha. Všem moc děkujeme za účast, gratulujeme a těšíme se na další ročník. I letošní ročník byl kouzelný celou atmosférou, která provázela celý den. Šlo o milé a veselé setkání, bylo to zkrátka nádherné zakončení školního roku.

    Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

    Eva Havlíčková

    Autoři