Během letní workcampové sezóny jsme vybraným dobrovolnicím a dobrovolníkům nasdíleli přístup na náš Instagram, aby se s tebou mohli autenticky a přímo podělit o své zážitky z workcampu. S odstupem času pak nyní přišla na řadu druhá část projektu, kdy jsme jim dali prostor zreflektovat svoji zkušenost hlouběji.

  Co jim workcamp dal? A naplnila se jejich očekávání?

   

  Letošní rok byl ve znamení handoverů. Naše odvážné dobrovolnice a dobrovolník tě provedli svými zkušenostmi a dali ti možnost nakouknout pod pokličku celkem 5 workcampům jak v Čechách, tak v zahraničí.

  Podělili se s tebou nejen o svoje očekávání, strachy a nejistoty, ale i o důvody, proč se rozhodli na projekt vyrazit.Všechna stories si pořád můžeš projít ve výběrech na našem Instagramu.
  Měl/a jsi a stále máš jedinečnou příležitost na vlastní oči vidět, co ti může workcampová zkušenost přinést ať už vyjedeš jako účastník, nebo campleader.
  Workcampy přinášejí jedinečnou příležitost zjistit svoje vlastní silné a slabé stránky, čelit novým výzvám, nebo vyjít ze své komfortní zóny, ať už to znamená domluvit se v cizím jazyce, nebo dělat rozhovor s médii přes telefon.
  Dočíst si článek Markéty Ryšavé můžete na: