Máme pro tebe dvě PR stáže

  Marketing a PR jsou moderní a dynamické oblasti a my se snažíme držet krok. Věnujeme se sociálním sítím, ladíme svůj web, pořádáme propagační eventy a tvoříme spoustu obsahu. Je-li ti toto vše blízké, připoj se na 4 měsíce do naší PR sekce. Přihlášky přijímáme do 8. října.

  Marketing, copywriting a event management

  Kupu aktivit máme nachystaných a stačí je realizovat. S dalšími můžeš přijít ty. Na PR stáži v INEXu dbáme na to, aby si z ní každý odnesl praktické zkušenosti a skutečně se podepsal na tom, jak v INEXu komunikujeme a uplatnil svou kreativitu. Přihlášky do 10. října.

  Co bude tvou prací?

  To se dozvíš v PR sekci INEXu:

  Dvě stáže v PR sekci

  Mezinárodní školení Leaders of Change

  Devítidenní školení osobnostního rozvoje zaměřené na zlepšení dovedností ve vedení lidí (leadership) skrze sebereflexi. Toto školení je tu proto, aby „zpochybnilo“ vnímání světa, postoje a předpoklady účastníků tak, aby se usadili sami v sobě jako lidé a jako leadeři.

  Pracujeme s perspektivou, která propojuje praktické zkušenosti učení s koučinkem, protože věříme (a máme to ověřeno), že tato kombinace nejvíce podporuje účastníky v jejich osobním rozvoji, podporuje jejich kreativitu, kritické myšlení a obecně pohled na věci kolem nás z větší perspektivy. Na školení zveme, protože věříme, že ve dnešním světě je takových leaderů více než potřeba. Leaders of Change je tedy určený především (ne ovšem bezvýhradně) vedoucím workcampů a lidem pracujících s mládeží. Školení proběhne 31. října až 10. listopadu 2021 v Maďarském HollókőProjekt je podpořen programem Erasmus+.

  Více informací o školení i s odkazem na přihlášku najdeš v infoletteru v odkazu. Spouštíme přijímání přihlášek!
  Deadline přihlášení: 15. října 2021