Přátelé ovoce, nová sezona se blíží a my tušíme, že bude opět plodná. K tomu však potřebujeme posilu do týmu. A ne jen tak ledajakou. Hledáme provozního ředitele/ředitelku! Spolehlivého a zapáleného člověka, kterému jsou blízké naše hodnoty a poslání.

  Naše zakladatelka a srdce Na ovoce Katka se totiž přesouvá více do své mateřské role a poohlíží se po nástupci, kterému by svou organizaci svěřila. Určitě není potřeba být odborníkem v oblasti ovocnářství. Předpokladem je spíše zodpovědný vztah ke krajině, ovocným stromům a lokálním zdrojům. A samozřejmě chuť spolupracovat s širokým týmem, šířit osvětu a potkávat se s veřejností.

  VZKAZ ZAKLADATELKY

  S příchodem jara, kdy kolem nás všechno kvete a pučí si znovu připomínám bohatství krajiny a měst, kde lidé zasadili a pečují o ovocné stromy. A mám radost, že náš spolek Na ovoce, který jsem společně s kamarády před téměř deseti lety založila a pomáhala rozvíjet, k tomu svým dílem také přispívá. 

  Nyní však uzrál čas předat štafetu dál, abych se mohla více věnovat svým rodičovským radostem a Na ovoce sytila více ze zákulisí.

  Z nadšenecké iniciativy po letech neutuchající práce celého týmu vyrostl pěkně košatý stromek. Na ovoce už dávno není jen sběračská online mapa, ale zavedený spolek, který šíří osvětu, vzdělává a v průběhu každého roku realizuje bohatý program…

  Celý vzkaz zakladatelky  a podmínky pro případné zájemce najdete zde:

  https://www.na-ovoce.cz/5217/na-ovoce-hleda-provozniho-reditelereditelku

   

  Autor