META, o.p.s. zve na jedinečnou akci „Jak dát hlas mladým lidem?“, která se bude konat formou pikniku ve čtvrtek 21. 3. 2024 od 14:00 do 18:00 v Žižkostele v Praze 3.

  Na akci budete mít příležitost zkoumat spolu s námi možnosti zapojování mladých lidí do komunikace potřebnosti (nejen) systémových změn. Představíme Vám, jak zmocňování a participace může mladé lidi vybavit potřebnými dovednostmi, ale také jim zvýšit sebevědomí, aby se mohli stát hybateli změn. Mimo jiné také zjistíte, jak vytvořit bezpečné prostředí pro sdílení, jak jsme participativně tvořili kampaň a jak si všímat potenciálu mladých lidí a jak můžete přispět k jeho rozvoji.

  Nechte se inspirovat úspěšným projektem Náš hlas, který vznikl ve spolupráci s mladými lidmi s migrační zkušeností.Na akci je nutné se předem registrovat přes formulář. Více informací o akci najdete na našem webu nebo FB události.

  Akce je určena pro odbornou veřejnost, zejména pro pedagogické pracovníky a pracovníky s mládeží a migranty.

  Leták si můžete stáhnout zde

  Akce proběhne v rámci projektu „Náš hlas – zmocňování mladých lidí s migrační zkušeností“, který podpořil Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a zmocnění znevýhodněných skupin. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

  Autor