Za rok 2023 se našim hero hunterkám podařilo 129x propojit neziskovku, která volala o pomoc, s hrdinou, který ji podal pomocnou ruku. Hrdinové a hrdinky věnovali neziskovkám neuvěřitelných 1600 hodin odborné práce, a ušetřili jim tak celkem 770 000 korun!
  Na vavřínech jsme neusnuli a i v letošním roce jedeme jako draci. Koukněte na pár střípků z proběhlých spoluprací.

  Právě teď hledáme 2 konkrétní experty, a to: 

  – hrdinu, který dokáže připravit a zrealizovat školení v angličtině na téma „presentation skills and public speaking“ pro dobrovolníky Integračního centra Praha. Školení by mělo ideálně proběhnout koncem června.

  – hrdinu, který pomůže s implementací ChatGPT do portálu mapybezbarier.cz napsaném v Nette. Konkrétně se jedná o využití API Azure a implementaci portu knihovny LangChain. Organizace si s pomocí poradí s přípravou dat, embeddingem i promptingem.

  V poslední době často pátráme po: 

  hrdinech, pro které je radost práce s AI, a to v různých oblastech.

  hrdinech, kteří zdatně plavou ve vodách sociálních sítí a vědí, co zrovna funguje.

  hrdinech z řad webařů a vývojářů, především specialistů na WordPress.

  Víte o někom nebo jste to právě Vy? Odepište nám na tento e-mail, těšíme se na každou zprávu! Napadá vás, kde takové profíky oslovit? Budeme rádi za tip!

  Chcete pomáhat na čerstvém vzduchu a vlastníma rukama?

  Vyrazte s námi na dobrovolnickou víkendovku! V květnu nás čeká výprava na zámek Veselí (10. – 12. 5.), který díky místnímu spolku neupadl v zapomnění a dobrovolníci z celého světa pomáhají s jeho obnovou. Další víkend (17. – 19. 5.) bude patřit stavbě kamenné zdi v pivovaru Chříč, který zaměstnává lidi s hendikepem a buduje místo, které žije kulturou, tradicí a uměním. Detaily k těmto i mnoha dalším víkendovkám najdete na našem webu.

  https://www.heroclan.cz/

  Autor