Představte si, že vstoupíte do pulzujícího světa evropské demokracie z pohodlí vašeho domova a v čase, který vám vyhovuje. Jak na to?

  Čtěte dál a využijte příležitosti lépe pochopit práci a funkci Evropského parlamentu. Ujistěte se, že v nadcházejících evropských volbách v červnu 2024 budete činit kompetentní rozhodnutí a informované kroky.

  Jsme rádi, že vás můžeme pozvat k objevování naší série virtuálních zážitků. Je to vaše vstupenka do srdce evropské demokracie.  

  1. Zažijte Parlament v 360° 

  Představte si, jak se virtuálně procházíte Evropským parlamentem v Bruselu a Štrasburku – bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Popovídejte si s poslanci Evropského parlamentu a nahlédněte pod pokličku jejich každodenní práce. Zažijte evropskou demokracii z pohodlí svého domova!  

  2. Staňte se poslancem Evropského parlamentu s využitím virtuální reality 

  Zajímalo vás někdy, jaké je to být poslancem nebo poslankyní Evropského parlamentu? Nyní si jejich práci můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Prozkoumejte svou virtuální kancelář, řešte úkoly, které jsou pro váš mandát klíčové, a zúčastněte se plenárních zasedání.

  3. Virtuální prohlídka Domu evropských dějin  

  Nemusíte si rezervovat letenku – vydejte se na virtuální cestu Domem evropských dějin z pohodlí svého gauče. Cestujte v čase od nejstarších stránek evropské historie až po její moderní kapitoly. Nepromeškejte svou šanci poznat podmanivou kulturní mozaiku Evropy.

  4. Virtuální hra 

  Výzva pro všechny ambiciózní tvůrce politiky! Posaďte se do virtuálního křesla v Evropském parlamentu a zúčastněte se napínavé skupinové hry. Odevzdejte svůj hlas týkající se zásadních právních předpisů EU a zjistěte více o tvorbě zákonů v praxi. Demokracie je ve vašich rukou – jak se tohoto úkolu zhostíte?

  Od všech těchto zážitků vás dělí jen jedno kliknutí! 

   CHCI SE PŘIDATA ZAŽÍT DEMOKRACII ZBLÍZKA

  Vyberte si den a čas, který vám vyhovuje, pozvěte své přátele a vydejte se na nezapomenutelné virtuální dobrodružství. Děkujeme, že jste s námi!

  Kristýna z týmu jsmespolu.eu

  Autor