Hlas mladé generace v environmentálním hnutí

  26. a 27. 1. 2024 na FSS Masarykovy univerzity v Brně

  Chceš vědět víc o klimatické změně a co s sebou přinese? Zajímá tě, jak přispět k ochraně přírody? Chceš, aby byl tvůj hlas slyšet? Staň se součástí unikátní konference a potkej se s těmi, kteří ovlivňují budoucnost přírody a klimatu. Zapoj se do workshopů a diskuzí s politiky, úředníky, odborníky i dalšími enviro organizacemi a zjisti, jak můžeš skutečně přispět k ochraně přírody v tvém běžném životě.

  Na co se těšit?

  Přednášky, semináře a diskuze

  Diskutuj s odborníky, osobnostmi a politiky na otázky, které nás pálí. Nech se inspirovat a získej nové informace. Vyjádři svůj pohled.

  Workshopy a sdílení

  Získej nové dovednosti pro vedení svého projektu či nenásilnou komunikaci enviro témat. Zjisti, jak organizovat dobrovolnictví pro krajinu, jak propagovat své aktivity nebo na ně získat finance. Sdílej  zkušenosti a pocity s dalšími mladými i s osobnostmi environmentálního hnutí. Navaž nové kontakty.

  Setkávání v chill out zóně a veganského občerstvení 

  Těš se na čas i prostor pro setkání, debaty i neformální oslovení nových lidí ke spolupráci. To vše v příjemném prostředí a u skvělého veganského občerstvení, vynikající kávy či čaje.

  A spoustu dalšího…

  Těšit se můžeš například i na networkingové hry, koncert, stánky neziskovek, výstavy nebo nabídky projektů na zapojení.

  Na konferenci potkáš řadu opravdu inspirativních hostů.

  Pro více informací koukni na celý program konference.

  Pokud nechceš, aby ti cokoliv uniklo, odebírej novinky a sleduj událost na Facebooku.


  Autor