Začíná jaro a i sezóna kurzů Prázdninové školy Lipnice (PŠL) se rozjíždí naplno.

  Vytipovali jsme pár metodických kurzů, které nabízí rozvoj či prohloubení vašich znalostí a dovedností v oblasti zážitkové pedagogiky a práce s lidmi. Na všech kurzech učíme prožitkem.

  Celou nabídku můžete průběžně sledovat i na našem webu v sekci metodické kurzy.

  ÚVOD DO METODIKY ZÁŽITKOVÉ PEDAGOGIKY

  Představíme vám základní princip, na kterém funguje učení prožitkem! Sami pak zjistíte, zda je tato metodika pro vás to pravé a jestli pak budete chtít víc.

  https://psl.cz/kurzy/uvod-do-metodiky-zazitkove-pedagogiky/

  HRA JAKO PROSTŘEDEK PRO VZDĚLÁVÁNÍ

  Hra je jedním z programových prostředků, který lze efektivně využít při výchově, rozvoji i vzdělávání!  Sami si budete hrát a následně reflektovat své zážitky.

  https://psl.cz/kurzy/hra-jako-prostredek-pro-vzdelavani

  REFLEXE JAKO PROSTŘEDEK PRO VZDĚLÁVÁNÍ

  Základním principem zážitkové pedagogiky je skutečnost, že hry a programy jsou prostředkem učení nikoliv samotným cílem. Kurz se proto zaměřuje na klíčovou  dovednost celého pedagogického procesu – vedení reflexe

  https://psl.cz/kurzy/reflexe-jako-prostredek-pro-vzdelavani

  Zajímá vás metoda zážitkové pedagogiky a chcete se ji naučit v celé její šíří? Právě pro vás máme akreditovaný Certifikovaný výcvik metod zážitkové pedagogiky. V pěti návazných kurzech se zde dozvíte vše, co potřebujete k využítí této metody pro vaše konkrténí programy.

  Kurzy pořádáme v Praze či Brně se začátkem na podzim 2023, přihlašování již běží. https://psl.cz/kurzy/certifikovany-vycvik-metod-zazitkove-pedagogiky

  Přemýšlíte, kam vyrazit v létě?

  Už nyní můžete vybírat nejen z letních kurzů Prázdninovky, které se zaměřují na seberozvoj. Zároveň jsou však pro vás nezapomenutelnou dovolenou, ze které odjedete obhaceni o mnoho zážitků i nové přátele.

  Přehled těchto kurzů, které pro vás připravují naši dobrovolní najdete už nyní na našem webu. A těšit se můžete i na další newsletter, kde vám je představíme také.

  https://psl.cz/kategorie-kurzu/kurzy-pro-verejnost

  Prázdninová škola Lipnice, z.s.

  https://psl.cz/

  Autor