Vaše evropské léto

  Ať už se letos vydáte za relaxem kamkoliv, přidejte se k nám a poznávejte rozmanitost a jednotu, kterou Evropa představuje. 

  Zachyťte fotografií své okolí – dechberoucí přírodu, ikonické památky nebo třeba rušné ulice městského centra. Nechte pracovat svého kreativního ducha, popusťte uzdu fantazii a ukažte nám, jak vypadá léto v Evropě vašima očima.

  Jak se zapojit? Jednoduše vyfoťte nebo digitálně ztvárněte to, jak vypadá vaše evropské léto nebo jedinečné okamžiky evropské kultury. Podělte se s námi o svou virtuální pohlednici na Instagramu nebo na Facebooku označením našich účtů (@evropskyparlament) a využitím hashtagu #jsmespolueu

  Naše další aktivity

  Ti, kteří zamířili do Ostravy na multižánrový mezinárodní festival Colours of Ostrava, si možná všimli, že naše pražská kancelář u toho samozřejmě nesměla chybět. Naše speciální „Europe Stage“ nabídla čtyřdenní program plný debat a diskuzí se zajímavými hosty, Evropský stan měl připraveny aktivity přibližující fungování Evropského parlamentu i Evropské unie. 

  Vaše lokální EYE

  A na své si v rámci našich letních aktivit přijdou i aktivní mladí lidé. Ačkoliv letošní Evropské setkání mládeže EYE2023 už máme dávno za sebou, jeho lokální verze se může příští jaro uskutečnit třeba přímo ve vašem městě. Jste vy sami součástí mládežnické organizace nebo znáte organizaci, která by mohla mít o pořádání lokálního EYE zájem? Přihlášky lze podat až do 5. září! Evropský parlament dvěma vybraným pořadatelům poskytne finanční podporu prostřednictvím grantů. Více informací naleznete zde.  

  Těšíme se na vaše letní momentky! Děkujeme, že jste s námi.  

  Kristýna z týmu jsmespolu.eu

  Autor