Před klimatem, za klimatem… nikdo nesmí stát, nebo (si) nebudu hrát. Nebo tak nějak. „Před klimatem, za klimatem…“ je hlavní téma časopisu Archa č. 4/2022 – mimochodem, týká se to té poslední předprázdninové Archy.

    Jaké nás čeká tentokrát léto? Bude hodně suché a horké, jako už bylo neblahé paměti vícekrát, nebo snad…? Jaké jsou Vaše zkušenosti s projevy klimatických rozmarů – jsou-li to tedy vůbec ještě rozmary? A snažíte se v tomto ohledu podnikat nějaké, byť i „malé“ kroky, například působit na svěřence ve svých oddílech, družinách, skupinách či klubech? Říká Vám něco myšlenka zelené/udržitelné Evropy, zapojení do ochrany životního prostředí, vzdělávání v dané oblasti (recyklace odpadu, neplýtvání vodou…), workshopy, přednášky, motivační hry, výchova vlastním příkladem apod.?

    Pokud ano – a máte-li zájem dát o sobě a svých aktivitách vědět – obešlete redakci časopisu Archa příspěvkem. Text přitom nemusí být ani dlouhý, stačí klidně i dva, tři odstavečky. K tomu několik snímků v tiskové kvalitě (fotky CO NEJVĚTŠÍ) – a je hotovo. Zašlete prosím svůj příspěvek na e-mailovou adresu redakce: archa@crdm.cz, a to do uzávěrky 13. května.

    Zařadil: -maj-

    Autor