Morava –  místo plných krásných památek, dobrých lidí a tradičních dobrot (nejen těch v tekuté formě). Mnoho našich dobroakcí se tam událo, a tak nás velmi zasáhly následky letošního tornáda. Rozhodli jsme se spojit síly a vyrazit pomáhat na místa postižené touto živelnou katastrofou. Naše DOBROvolnické ručičky vyrážejí na Moravu, tak protáhni svaly a vyraz s námi!

  Tamjdem, o.p.s.
  Tamjdem, o.p.s.

  PROČ AŽ TEĎ?

  Možná si říkáš, proč jsme tam nejeli hned? S organizacemi na Moravě jsme byli v kontaktu a věděli jsme, že příval dobrovolných rukou byl požehnaný a koordinace trochu obtížná. Proto jsme se rozhodli vyčkat, až dobrovolníků na místě ubyde. Práce je tam totiž pořád spousta, každá ruka se hodí, a tak je teď řada na ty naše!

  NEMUSÍŠ SE BÁT, NAŠE MORAVSKÁ PREMIÉRA JE JIŽ ZA NÁMI!

  Na Moravu jsme vyrazili poprvé pod vedením naší organizátorky Monči. DOBROvolníci odvedli velmi užitečnou práci a mohli tak společně odjet s pocitem, že si ušpinili ruce na správném místě. Děkujeme všem, kteří se s námi rozhodli naší první výpravu podstoupit. Celou reportáž z akce si můžeš přečíst TADY.

  ŘÍKÁ SE ALE, ŽE DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO!

  A protože první víkendovka na Moravě měla úspěch a pomohla tam, kde to lidé nejvíce potřebují, tak jsme připravili další dvě, na kterých nesmíš chybět. Psali jste nám totiž , že se nemůžete prvního termínu zúčastnit, proto v září můžeš vyjet na

  MORAVU VOL. 2, KTERÁ SE KONÁ 17. 9. 2021 – 19. 9. 2021

  MORAVU VOL. 3, KTERÁ SE KONÁ 24. 9. 2021 – 29. 9. 2021

  Na obou #víkendovkách uvítáme každého, kdo pomůže místním obyvatelům s demolicí zdí, vyvážením suti či uklízením úlomků. Zkrátka pokud ti na naší milované Moravě záleží tak jako nám, tak se neváhej přihlásit! Čím více rukou dáme dohromady, tím více dokážeme pomoci lidem ještě před začátkem zimy… Pokud tedy nemůžeš nabídnout ty své, tak událost sdílej se svými blízkými a pomoz nám tuto důležitou akci uskutečnit!

  Autor