Před více než 80 lety popsal Jaroslav Foglar svět Vontů, Jana Tleskače, ježka v kleci a samozřejmě Rychlých šípů. Ale Stínadla se zrodila již mnohem dříve…
   
  Pojďte s námi objevit legendy starých Stínadel. Najděte dvacet míst o kterých jste zatím jen četli. Ulice Na Nosálku, Zahradu Uctívačů ginga, Netopýří věž, Tyranův kout a mnohá další… Na místech, kam jste většinou nikdy nezabloudili. Potřebujete jen mapu míst, tužku a možná i baterku:). S výjimkou jednoho bonusového místa jsou všechna přístupná od 10 ráno do 8 večer.
  HRA JE PRODLOUŽENA AŽ DO 31. 3. 2024.
  Papírovou mapu míst s herní tajenkou a legendami koupíte online v Jestřábově obchodě a přibalíme vám k ní i balíček překvapení různých drobností spojených s tématikou Rychlých šípů, které se dají použít například jako odměny. (Napište do poznámky z jakého oddílu, případně střediska jste.)
  Stínadelské legendy jednotlivých míst si můžete poslechnout i v audio podobě v podání herce Richarda Fialy (Audio je dostupné i online u jednotlivých otázek na webu: https://www.rychlesipy.org/tajemstvi).
  Ilustrace: Renata Wilfling

  Autor