Přidej se k nám jako koordinátor/ka Cyklu globálního dobrovolnictví a (mezi)národních projektů

  Zajímá tě globální dobrovolnictví, neformální vzdělávání a evropské projekty? Chceš pracovat na smysluplných aktivitách a rád/a komunikuješ s mladými lidmi? Právě se nám uvolnila pozice, v rámci níž budeš budeš moci připravovat dobrovolníky na projekty v zemích globálního Jihu a čeká tě zodpovědnost za administraci evropských projektů, jejich psaní a reporting, …

  Ozvi se nám do 22. října a staň se součástí INEXu!

  Přidej se k nám jako koordinátor/ka…

  Budeš připravovat dobrovolníky na odjezdy na projekty v Globálním Jihu a to také na mezinárodním školení. Nahlédneš do zákulisí administrace Evropských projektů, jejich psaní i reporting. Určitě by ti tedy neměla vadit ani administrativní práce. Není toho málo, zároveň ti ale poskytneme ideální příležitost zjistit, jak INEX funguje zevnitř. A to vše v organizaci, která ctí své hodnoty a společenskou odpovědnost a v oboru je 30 let.

  Pozice bude volná od listopadu, kdy bude probíhat zaučení ideálně na poloviční úvazek. Už od začátku roku by pak byla pozice na plný úvazek. Máš o pozici zájem? Ozvi se nám do 22. října na lenka.kaderabkova@inexsda.cz, připoj svůj životopis a motivační dopis. My ti pošleme pár úkolů na zpracování a domluvíme se na schůzce.

  Více informací o náplni práce, požadavcích a podmínkách najdeš ZDE

  www.inexsda

   

   

  Autor