Křik. Vrčení. Děs. Obrovská vřava, na jejímž konci jsou jen poražení. To není začátek nového thrilleru, ale realita lovení lišek norováním. Organizace Svoboda zvířat se snaží tuto krutou metodu lovu ukončit a spouští kampaň s názvem Nora patří lišce. Během kampaně bude organizace sbírat podpisy pod petici za zastavení této praktiky. Norování je horkým tématem v souvislosti se změnou mysliveckého zákona, která právě rezonuje v politických kuloárech. Za konec norování se postavila nejen organizace, ale i odborníci spjatí se světem zvířat.

    Aktuální video ke kampani Svobody zvířat má hororový nádech a navozuje děsivou a tísnivou atmosféru norování. Realita norování je krutá. Lovecký pes na povel myslivce vleze do nory a snaží se najít lišku. Ta má v noře většinou mláďata, proto bojuje na život a na smrt o život svůj i svých mláďat, tento boj však nemá šanci vyhrát.

    Podepište petici na zastavení této kruté metody lovu: www.NoraPatriLisce.cz

    Další informace:

    https://ekolist.cz/cz/publicistika/priroda/svoboda-zvirat-ukazuje-des-a-hruzu-lisek-pri-norovani.a-odstartovala-kampan-za-jeho-zruseni

    Autor