Zveme vás na letošní ročník CVVZ s mottem Vítejte v TECH světě inspirovaném PŘÍRODOU! 

  Těšit se opět můžete na bohatou nabídku tradičních i zcela nových inspirativních programů.

  První část bude pořádána ve spolupráci se Skautským institutem v Domu U Minuty na Staroměstském Náměstí, víkendová část pak bude v Praze – Horních Počernicích ve školních budovách a v přilehlém okolí.

  CVVZ 2024 bude plná setkání, diskusí, radosti, nadšení, zajímavostí, březových lístků a dalších tradic a samozřejmě Prahy, která se ukáže účastníkům v plné parádě.

  Zapište si termín 13.–17. 11. 2024 do osobních i oddílových kalendářů.

  V případě, že byste se rádi stali dobrovolníkem na této akci, níže najdete samotný formulář pro přihlášení.
  Kontaktovat nás můžete již teď také s vlastními programy, na kterých ostatním účastníkům předáte své zkušenosti (na chcilektorovatcvvz@rdmp.cz nebo rdmp@rdmp.cz).

  Další informace i možnost se na CVVZ registrovat včas dodáme. Zatím nás nezapomeňte sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram

  Těšíme se na všechny!

  https://www.cvvz.cz/clanek/cvvz-2024-13-17-11-praha


  Celostátní vzájemná výměna zkušeností (dále jen CVVZ) je největším setkáním lidí, kteří se dobrovolně i profesionálně věnují dětem a mládeži v jejich volném čase. Každoročně se během listopadového víkendu sjede do jednoho města v České republice zhruba 800 nadšenců, kteří společně prožijí nezapomenutelný víkend.

  Věkově se převážně jedná o skupinu 15 – 26 let s tím, že se účastní i řada starších. Poslední ročníky navíc ukazují mezinárodní rozměr – na akci jezdí i řada účastníků ze Slovenska, příp. z Polska. CVVZ se pořádá v budovách škol, kde probíhají semináře, workshopy, sportovní aktivity a exkurze do zajímavých míst v okolí.

  Smyslem CVVZ je umožnit vzájemné poznávání forem a metod práce s dětmi a mládeží napříč organizacemi, věkovými i zájmovými skupinami. Toto setkání je také příležitostí seznámit odbornou  i laickou veřejnost s činností nejrůznějších dětských sdružení a upozornit na jejich nenahraditelnou a důležitou roli v životě nejen našich dětí, ale celé naší společnosti.

  Autor